فرماندارآمل :

هراز به روی مسافران بسته می شود/اجرای منع ورود پلاک های غیر بومی از امروز

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / تیر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت:با توجه به افزایش روز افزون تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان مازندران، از امروز جاده هراز بصورت مطلق بروی مسافران غیربومی بسته خواهد شد.
هراز به روی مسافران بسته می شود/اجرای منع ورود پلاک های غیر بومی از امروز
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: با توجه به افزایش روز افزون تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان مازندران، از امروز جاده هراز بصورت مطلق بروی مسافران غیربومی بسته خواهد شد.

وی با بیان اجرای این محدودیت عنوان کرد:: این محدودیت ورود در حد اعمال جریمه نخواهد بود و مسافران غیربومی توسط عوامل پلیس راه در ورودی شهرستان آمل از لاریجان به شهر مبدا باز گردانده خواهند شد.

فرماندار آمل تصریح کرد: آمارهای بستری و بیماری های سرپایی آمل تقریباً دو برابر شهرهای مشابه استان است و اولین شهری بودیم که در پیک پنجم در استان به رنگ قرمز کرونایی درآمد.

وی با تاکید اینکه اگر نتوانیم از این وضعیت عبور کنیم مجبوریم وضعیت پادگانی در شهرستان اجرا شود، خاطرنشان کرد: در دوره های قبل بیش از ۵۶۰ بیمار در۵  بیمارستان امل بستری شدند و امادگی لازم برای شرایط بحرانی داریم، اما در مدیریت بحرانی مانند شرایط بیمارستانی نیست، به همین خاطر تلاش می کنیم به ان وضعیت نرسیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjEz
 

 
کیمیا سامانه