برگزاری نخستین دوره رقابت های جایزه بزرگ دارت مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / تیر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
نفرات برتر مسابقات جایزه بزرگ دارت استان مازندران گرامیداشت شهدای مدافعان سلامت معرفی شدند.
برگزاری نخستین دوره رقابت های جایزه بزرگ دارت مازندران
 

به گزارش سفیر هراز،بنیامین مرشدی رئیس کمیته دارت استان مازندران در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت:نخستین دوره رقابت های جایزه بزرگ دارت استان مازندران گرامیداشت شهدای مدافع سلامت در سال ۱۴۰۰ امروز ۲۵ تیر ماه با حضور ۳۲ ورزشکار آقا و خانم در بابل برگزار شد .
وی افزود:در این رقابت ها که برترین های این رشته ورزشی حضور داشتند در پایان پس از برگزاری ۱۵۳ مسابقه نفرات برتر مشخص شدند و در بخش آقایان نادر یعقوبعلی پور قهرمان شد و قنبرعلی رضاییان به مقام نائب قهرمانی رسید و محمد حسین زارع و محمد سیف الله زاده سوم مشترک شدند .
رئیس کمیته دارت مازندران گفت:در بخش بانوان نیز خانم زینب کاظمی قهرمان شد و مونا فرهنگ فلاح به مقام نایب قهرمانی رسید و همچنین شهربانو گل بابانژاد و مخدره رفیعی سوم مشترک شدند .
مرشدی گفت:به نفرات برتر مسابقات به ترتیب یک میلیون و پانصد هزار تومان ، یک میلیون تومان و پانصد هزار تومان از طرف گروه فنی مهندسی سعادتمند اهدا شد .
مسئول کمیته دارت مازندران از برگزاری ۳ مسابقه دگیر در ماه های  آینده در ساری جاری خبر داد و گفت: نوشهر ، نکا و شهر رویان میزبانان بعدی مسابقات خواهند بود .
وی در پایان گفت:برگزاری مسابقات دارت پرستاران در فضای بیمارستان و مسابقات دارت محیط بانان در فضای جنگل و همینطور میزبانی از اردوی تیم ملی جهت اعزام به قهرمانی جهان در شهر آتن یونان از دیگر برنامه های کمیته دارت مازندران است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjEy
 

 
کیمیا سامانه