فلاح: به دنبال حضور در ترکیب استقلال هستم/ انتقالم به ماشین‌سازی انجام نشد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۶ / فروردین / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
بازیکن جوان استقلال گفت: دوست دارم برای استقلال به میدان بروم، گلزنی کنم و دل هواداران را شاد کنم.
فلاح: به دنبال حضور در ترکیب استقلال هستم/ انتقالم به ماشین‌سازی انجام نشد
 

به گزارش سفیر هراز،

محمدحسین فلاح در گفت‌وگو با میزان، در خصوص وضعیت فعلی خود و سرانجام انتقال قرضی‌اش به ماشین سازی تبریز اظهار داشت: در هفته‌های اخیر چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری به دست مسئولان باشگاه رسید که من به دلیل حضورم در دو دیدار پایانی و حساس تیم امید استقلال در تمرینات بزرگسالان شرکت نداشتم و در جریان پیشنهادات نبودم. پس از اتمام دیدار‌های تیم امید استقلال دو روز برای انتقال قرضی فرصت باقی مانده بود، از باشگاه با من تماس گرفتند که از ماشین‌سازی پیشنهاد دارم. برای کار‌های انتقال اقدام کردیم و طی صحبت‌هایی که با مسئولین ماشین سازی داشتیم توافقات حاصل نشد.

وی افزود: در ادامه مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که با مجیدی صحبت خواهیم کرد، اما فعلا بازیکنان جوان اجازه حضور در تمرینات بزرگسالان را ندارند تا سرمربی استقلال بتواند کار‌های تاکتیکی تیم را انجام دهند. ما سرباز باشگاه هستیم و هر زمان که به ما بگویند در خدمت تیم خواهیم بود.

وی ادامه داد: از اول حضورم در استقلال قراردادم با بزرگسالان بود؛ اما با امید‌ها تمرین کردم و نظر برهانی را جلب کردم. در تیم امید استقلال نتایج خوبی را کسب کردیم و در ادامه توانستیم خودمان را به فکری هم ثابت کنیم. استقلال از ابتدای فصل رو به جوانگرایی آورده بود، من خودم به تیم بزرگسالان آمدم و فردین رابط و سبحان خاقانی هم فرصت بازی پیدا کردند. این مسئله هم به باشگاه و هم به ما که جزو سرمایه‌های باشگاه هستیم کمک کرد.

فلاح در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه برنامه‌ای برای ادامه فصل دارد، گفت: تابع باشگاه هستم و هر تصمیمی بگیرند من انجام وظیفه خواهم کرد، فعلا منتظریم تا باشگاه خبر بدهد.

بازیکن جوان استقلال در رابطه با امکانات تیم‌های پایه و شرایط امید‌های استقلال عنوان کرد: مدیریت قبلی تا جایی که می‌توانست تمام توانش را گذاشت و واقعا زحمت کشید، پس از آن هم مدیریت جدید آمد. فریادشیران استقلالی بود که قبلا هم در باشگاه حضور داشت و زحمات زیادی برای پایه‌ها کشید. امسال پایه‌های استقلال در هر ۴ رده نتایج خوبی کسب کردند و در تمام رده‌ها بازیکنان با کیفیتی حضور دارند که قطعا در سال‌های آینده حرفی برای گفتن خواهند داشت.

فلاح در پایان خاطر نشان کرد: هدفم این است که بتوانم بازیکن ثابت استقلال شوم. کار سختی است، اما من دنبال انجام کار‌های سخت هستم و برای آن تلاش می‌کنم، می‌جنگم و به آن دست پیدا می‌کنم. دوست دارم برای استقلال به میدان بروم، گلزنی کنم و دل هواداران را شاد کنم. امیدوارم امسال بتوانیم قهرمانی لیگ و آسیا را با هم بیاوریم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDcz
 
 
کیمیا سامانه