شهردارآمل:

اجرای طرح پارک مینیاتوری در آمل/مصمم در آزاد سازی بستر رودخانه هستیم

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / فروردین / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
شهردارآمل گفت:برخی زمین های بستر رودخانه تصرف شده اند که حتی برای ان سند نیز دریافت کرده اند، برای ازاد سازی این بسترها مسیر قانونی را طی می کنیم و از حق شهروندان کوتاه نخواهیم امد،
اجرای طرح پارک مینیاتوری در آمل/مصمم در آزاد سازی بستر رودخانه هستیم
 

به گزارش سفیر هراز،حمید هاشمی شهردار آمل در حاشیه بازدید از اجرای طرح بستر رودخانه هراز گفت: با ایجاد کمربندی ها، شهرمحل گذر مسافران شده است و شهروندان از منافعی استفاده نمی کنند و از وجود گردشگران بی بهره خواهند بود.
وی با بیان اینکه هراز بستر اثرگذاری در گردشگری دارد، عنوان کرد: هراز ظرفیت بالایی دارد که می تواند پتانسیل عظیمی در حوزه گردشگری ایجاد کند.
شهردار آمل از موانع توسعه گردشگری در رودخانه هراز خاطرنشان کرد: برخی زمین های بستر رودخانه تصرف شده اند که حتی برای ان سند نیز دریافت کرده اند، برای ازاد سازی این بسترها مسیر قانونی را طی می کنیم و از حق شهروندان کوتاه نخواهیم امد، تا کنون دو قطعه زمین که به مسافت 4 هکتار بوده است، سند دریافت کرده اند که توانستیم آن را ازادسازی کنیم.
وی فاز نخست این پروژه را تا آذر 1400 خواند و اظهار کرد: فاز نخست از پل ازادی تا خیابان ازادگان است و برنامه های که برای اجرا خواهیم داشت، پارک مینیاتوری اسکیت سواری، دوچرخه سواری، ورزش های ابی، سد لاستیکی، پیاده روی، المان های با شخصیت ها و هویت های شهرستان در این طرح اجرا خواهند شد.
هاشمی ادامه داد: شهرداری را از هسته مرکزی جدا می کنیم و به انتهای ازاداگان انتقال پیدا خواهد کرد، رودخانه هراز چند سد لاستیکی که در مسیر داریم جدا از کارکرد رصد می‌کنیم و ارزشیابی تفرجگاه آبی که اتفاقی خاص است و می توان ان را نگین انگشتری استان دانست.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDc1
 

 
کیمیا سامانه