رئیس اداره ورزش و جوانان آمل:

باشگاهها بازگشایی می شوند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۶ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت:اگر به روستاها توجه کنیم قطعاً در پیشرفته ورزش شتاب بیشتری خواهیم دید؛ چرا که بسیاری از قهرمانان شهرستان از روستاها هستند.
باشگاهها بازگشایی می شوند
 

به گزارش سفیر هراز،

اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش آمل در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اجرای ۱۲۶ برنامه در ورزشی در دهه فجر گفت: ۹۴ برنامه مجازی و 32 برنامه حضوری برگزار شد که سه برنامه در حوزه عمرانی، ۱۹ برنامه در حوزه فرهنگی، 74 برنامه در حوزه آموزشی، ۱۳ برنامه همگانی و ۱۷ برنامه در حوزه روستایی برگزار شد.

وی با بیان اینکه دو خانه ورزش در این دهه افتتاح شد عنوان کرد : خانه ورزش در روستای آهنگر کلا دشت سر و روستای تازه آباد دابودشت افتتاح شد و یک زمین ورزشی در روستای معصوم آباد کلنگ زنی انجام شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل بسیاری از قهرمانان ورزشی کشور را از روستاها دانست و اظهار کرد: اگر به روستاها توجه کنیم قطعاً در پیشرفته ورزش شتاب بیشتری خواهیم دید؛ چرا که بسیاری از قهرمانان شهرستان از روستاها هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه مشارکت خوبی از سوی دهیاران و شوراهای روستاها انجام می شود، اگر نگاه حداقلی هم داشته باشیم با ایجاد خانه های ورزشی می توان در سطح روستاها پیشرفت های خوبی خواهیم داشت.

پهلوان از لیست 23 روستا به وزارت ورزش خبر داد و خاطرنشان کرد: 23 روستا در شهرستان شناسایی و برنامه ریزی انجام شد که لیست آن به استان و در حال حاضر در وزارت کشور است تا اقدامات موثری انجام شود.

وی ادامه داد: با ایجاد خانه های ورزش در روستاها، اوقات فراغت افراد به سمت فعالیت های ورزشی سوق داده می شود و از بسیاری از معضلات اجتماعی چون اعتیاد دور خواهند شد، به گفته بسیاری از کارشناسان فعالیت های ورزشی می تواند کمک بزرگی در حوزه جلوگیری از آسیب های اجتماعی باشد.

رئیس اداره ورزش از بازگشایی باشگاهها در روزهای آتی خبر داد و اظهار کرد: درصدد هستیم با پیگیری هاس که با مدیرکل ورزش استان داشتیم، باشگاهها با رعایت پرتکل های بهداشتی بازگشایی شود.

وی تصریح کرد: بخاطر عدم برگزاری بسیاری از مسابقات در سطح جهانی و ملی تعداد قهرمانی ها هم بطبع کمتر از سالهای گذشته است، اما با این وجود افتخارات زیادی کسب شد که یکی از آن در چند روز گذشته اتفاق افتاد، پیروزی تیم تنیس خاکی آمل بود که برای اولین بار توانستیم در کشور رتبه سوم را کسب کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDIw
 
 
کیمیا سامانه