رزمنده هشت سال دفاع مقدس:

جنگ امروز جنگ شناختیست/دشمن درصدد نا امیدی جامعه است

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: در ان شرایط فروش سیم خاردار به ایران کابرد نظامی داشت، اما چالش امروز این است که امریکا در خاورمیانه بماند یا خیر، مسئله سیم خاردار نیست، امروز مذاکره بر سر موشک است،
جنگ امروز جنگ شناختیست/دشمن درصدد نا امیدی جامعه است
 

به گزارش سفیر هراز،سردار علیجان میرشکار در بزرگداشت روز حفاظت اطلاعات و سالروز عملیات والفجر 8 در جمع پاسداران و سربازان سپاه آمل گفت: امروز دشمنان انقلاب برای نسل چهارم به تحریف چهره های انقلاب و زیبا جلوه دادن رژیم شاهنشاهی پرداختند، باید فرصتی بگذاریم برای مطالعه رژیم که چه بود و چه کرد.
وی با بیان اتفاقات زمان انقلاب، عنوان کرد: امام ره در ان زمان گفتند:( انقلاب کردن اسان تر از حفظ و حراست انقلاب است؛چراکه مسیری را رقم زدند که دشمن به چالش کشیده شدند، در زمان انقلاب دو دیدگاه کمونیست و لیبرالیسم چالش آن زمان بود، بودن و یا نبودن سفارت انگلیس و آمریکا در کشور بود.
رزمنده هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: در ان شرایط فروش سیم خاردار به ایران کابرد نظامی داشت، اما چالش امروز این است که امریکا در خاورمیانه بماند یا خیر، مسئله سیم خاردار نیست، امروز مذاکره بر سر موشک است، به جایگاهی با انقلاب رسیدیم که ما استکبار را به چالش می کشیم.
وی جنگ امروز را جنگ شناختی خواند و اظهار کرد: جنگ سرد، جنگ سخت نیمه، جنگ سخت، جنگ نرم و  جنگ شناختی داریم که امروز در جنگ پنجم هستیم.
میرشکار تصریح کرد: مرحله جنگ نیمه سخت را در کردستان در 6 بهمن شکست خورند، در هشت سال دفاع مقدس و جنگ سخت نتوانستند دوام بیاورد، عراق به همراه استکبار جهانی حتی نتوانست خوزستان را جدا کند و شکست خورد.
وی  شروع  جنگ نرم را از اولین روزهای انقلاب خواند و خاطرنشان کرد: ایستادن در مقابل تفکر انقلاب از نخستین روزهای انقلاب توسط دشمنان شروع شد، اسلام ناب می توانست جهان را متحول کند، اما نگذاشتند.
میرشکار جنگ سخت را شامل جنگ اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانست و بیان کرد: جنگ در همه این حوزه ها شروع شد، امروز علاوه بر این در مقابل جنگ شناختی هستیم که تاثیرگذار تر از جنگ فرهنگی است، در این جنگ تلاش می کنند اعتمادسازی به نظام از بین برود، در ذهن جامعه  ناامیدی و ناتوانمندی از نظام را تحمیل می کنند.
وی افزود: در جنگ سخت اگر یک نفر به شهادت رسید، دهها نفر اماده می شوند برای حراست از نظام، اما در جنگ شناختی یک نفر را از دست دهید یک نفر به نیروی دشمن اضافه می شود، اگر بخواهیم در جنگ شناختی از ارمان شهدا دفاع کنیم باید اگاهی مان را بالا ببریم باید بدانیم چه کسی در مقابل ما ایستاده و نقشه دشمن چیست، مردم را متوجه دستاوردهای انقلاب کنیم، برنامه دشمن این است نقاط مثبت انقلاب اسلامی را باید یاداروری کنیم، بعنوان مثال پزشک ایرانی نداشتیم، اما امروز یکی از سرمایه گذاری های کشورمان در حوزه خدمات پزشکی است .

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDEz
 
 
کیمیا سامانه