شهردارآمل:

افتتاح 7 پروژه در دهه فجر/ فاز دوم رودخانه هراز بزودی شروع می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
شهردار آمل گفت:تقاطع همسطح میربزرگ با ۳۵ میلیارد ریال، پارک ایثار و پاسداران و مجموعه بزرگ بازار پاسداران با ۵۰ میلیارد اجرایی و کلنگ آن زده شد.
افتتاح 7 پروژه در دهه فجر/ فاز دوم  رودخانه هراز بزودی شروع می شود
 

به گزارش سفیر هراز،

سید حمید هاشمی در حاشیه افتتاح 7 پروژه شهرداری و شورای شهر در امل با اشاره به افتتاح پروژه شبکه فیبر نوری گفت: مهمترین عملیات اجرایی در این ایام الله با همکاری شرکت ایرانسل جهت شهر هوشمند بوده که این پروژه در حدود ۲۵۰ میلیارد ریال در ۳۱ کیلومتر فیبرنوری آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تنها شهر هوشمند غیر از مرکز استان ها در کشور هستیم، عنوان کرد: پروژه فیبر نوری یکی از بزرگترین پروژه‌های است که شرکت ایرانسل در راستای ارائه خدمات بهتر و با ثبات به مشترکین ارائه می دهد و بستری را برای  ایجاد اینترنت در بستری سریع‌تر و پهنای باند بالاتر ارائه داده می شود.

شهردار آمل از دیگر پروژه های امروز خاطرنشان کرد: تقاطع همسطح میربزرگ با ۳۵ میلیارد ریال، پارک ایثار و پاسداران و مجموعه بزرگ بازار پاسداران با ۵۰ میلیارد اجرایی و کلنگ آن زده شد.

وی ادامه داد: پیاده روسازی، روشنایی و زیباسازی معابر شهری از دیگر برنامه های ما بوده  که با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال در فاز اول و با ۲۵۰ میلیارد ریال اجرایی شد.

هاشمی به ساماندهی رودخانه هراز را از برنامه های اجرایی شهرداری خواند و اظهار کرد: شهرداری های که از موهبت رودخانه ها برخوردار هستند با موانع و مشکلات زیادی روبه رو هستند که نیاز به همکاری دیگر دستگاهها نیز دارد؛ چرا که در یک سال اخیر پیگیر اخذ مجوزها و رفع موانع آن هستیم که متاسفانه بخش بزرگی از آن یا تصرف شده و یا در حال تصرف است.

وی به ۸.۵ کیلومتر رودخانه هراز اشاره کرد و افزود: از میدان علویان تا خروجی کمربندی تنها رودخانه پرشور و صلابت استان است که از مرکز شهر می گذرد، فاز اول شروع شده و اقدامات اولیه انجام شده است، فاز دوم سلامت که  شش و نیم کیلومتر است بزودی شروع می شود که  نیاز به کمک دستگاه های اجرایی است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDEy
 
 
کیمیا سامانه