رئیس شورای اسلامی شهر آمل:

کلنگ پسماند در آمل زده می شود/اجرای عملیات سد لاستیکی هراز از اسفند ماه

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت:آرزوی ۴۰ ساله شهرستان که در حوزه پسماند و زباله بوده، با تلاش مسئولین شهری و وزارت کشور در اسفند ماه آیین کلنگ زنی آن را خواهیم داشت.
کلنگ پسماند در آمل زده می شود/اجرای عملیات سد لاستیکی هراز از اسفند ماه
 

به گزارش سفیر هراز،

همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر، عملیات اجرایی فیبرنوری(شهر هوشمند) به همراه افتتاح ۷ پروژه عمرانی و شهری شهرداری آمل با حضور نماینده مردم آمل، مدیرکل امور فنی استانداری مازندران، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و شهردار شورای شهر  آمل در منطقه کلاکسر آغاز شد.

خسرو ابراهیم زاده در ادامه با اشاره به اینکه انتظار از شورا و شهرداری برای پروژه بزرگ است گفت: آرزوی ۴۰ ساله شهرستان که در حوزه پسماند  و زباله بوده، با تلاش مسئولین شهری و وزارت کشور در اسفند ماه آیین کلنگ زنی آن را خواهیم داشت.

 وی با بیان پروژه رودخانه هراز عنوان کرد : مناقصات این پروژه در حال برگزار شدن است و عملیات اجرایی سد لاستیکی در اسفند ماه آغاز خواهد شد .

ابراهیم زاده از دیگر پروژه ها خاطرنشان کرد: در حال تملک پروژه بلوار ولایت جنوبی در حوزه تملکات اتفاقات خوبی خواهد افتاد، تا ۳۱ مرداد که پایان زمان این شورا خواهد بود، حداقل دو یا سه آیین افتتاح خواهیم داشت.

 وی وجود ویروس کرونا را مشکلی برای اتمام پروزه ها خواند و اظهار کرد: تلاش شهرداری و سازمان ها وابسته آن با وجود کرونا در مسیر حمایتی از پروژه‌های بوده است و از ۱۴۰۰ پرسنل شهرداری تشکر می کنم .

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDEx
 
 
کیمیا سامانه