نماینده مردم امل و لاریجان:

مازندران خدمات ملی می دهد، اما بودجه ها در سطح استانی اند/ لایحه بودجه 1400 با یک سوم بودجه بسته خواهد شد

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم امل و لاریجان گفت:در راستای راستی آزمایی هزینه ها با برآورد درآمدی دولت همخوانی ندارد به همین خاطر بودجه برگردانده شد تا اصلاح شود، کمیسیون بودجه هم تمام تلاش خود را کرد اما برگشت داده شد.
مازندران خدمات ملی می دهد، اما بودجه ها در سطح استانی اند/ لایحه بودجه 1400 با یک سوم بودجه بسته خواهد شد
 

به گزارش سفیر هراز،

رضا حاجی پور نماینده مردم آمل و لاریجان  در مجلس شورای اسلامی در افتتاح پروژه میدان میربزرگ گفت: امروز ۷ پروژه در سطح آمل و دو پروژه در لاریجان افتتاح شد، که با وجود شیوع کرونا جای تقدیر و تشکردارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ردیف بودجه در خصوص پروژه شهرستان گرفته شده است عنوان کرد: در خصوص تعریض خیابان امام رضا به قیمت ۳۰۰ میلیارد در نظر گرفته شده است، که ۲۵ میلیارد در دستور کار قرار گرفته شده و استارت زده شده است و در امسال یا سال جاری به شهرداری داده خواهد شد، از این رو شاهد تعریض خیابان امام رضا بعد از چندین سال خواهیم بود.

 نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اسلامی ادامه داد: در قسمت بالا سد هراز ردیف بودجه برای آسفالت یک لاین خروجی بالادست سد هراز که گره ترافیکی منگول در تابستان قبل از عید انجام خواهد شد.

وی از دیگر پروژه های این شهرستانوی خاطرنشان کرد :استادیوم چمران امکانات و تجهیزات به این استادیوم آورده شده است، اما به دلیل شرایط اقتصادی و عدم نقدینگی هنوز نتوانستیم این ایتادیوم را به پایان برسانیم.

حاجی پور با تاکید اینکه استان مازندران خدمات ملی می دهند اما پروژه ها در حد استانی  بودجه می گیرند، اظهار کرد: در تعطیلات بیش از ۱۰ میلیون جمعیت وارد استان می شوند و باید شرایط خدمت رسانی را فراهم کنیم، اما بر اساس جمعیت شهرستان بودجه دریافت می کنیم، قابلیت ها و توانایی شهرستان باید به کار گرفته شود .

وی در خصوص بودجه سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: در راستای راستی آزمایی هزینه ها با برآورد درآمدی دولت همخوانی ندارد به همین خاطر بودجه برگردانده شد تا اصلاح شود، کمیسیون بودجه هم تمام تلاش خود را کرد اما  برگشت داده شد، با این وجود با در تلاشیم با یک سوم بودجه بسته شود تا پایان این دولت در خدمات به مردم ارئه شود.

حاجی پور در پایان خاطرنشان کرد: پیگیر بخش آنژیوگرافی و قلب برای بیمارستان امام خمینی هستیم، مرکز دانشگاهی پردیس پزشکی نیز راه اندازی شد که امسال خوشبختانه دانشجوی پزشکی در شهرستان آمل به تحصیل مشغول هستند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDEw
 
 
کیمیا سامانه