فرماندار آمل:

بستری 190 بیمار کرونایی در آمل/وضعیت شکننده کرونا در آمل

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۶ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل گفت:مدتی در شرایط نارنجی هستیم و از 261 بیمار بستری کرونا به 190 بیمار رسیدیم، هر چند متاسفانه بعد از سه روز بدون فوتی امروز یک بیمار فوتی داشتیم.
بستری 190 بیمار کرونایی در آمل/وضعیت شکننده کرونا در آمل
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت با اشاره به اینکه اجرایی کردن پروژه ها در شرایط تحریم های ظالمانه بسیار خوشایند است، گفت: تحریمها باعث کاهش سطوح درامدی دولت و افزایش مخارج دولت شده است، اما با این وجود در سرایط سخت و بحران های اقتصادی پروژه ها عمرانی با اعتبارات زیاد در حال انجام است.

وی با بیان افتتاح پروژه پارک معلولین، عنوان کرد: افتتاح پروژه های تعاملی در حوزه اقتصاد و فرهنگ می تواند استارت خوبی باشد که امیدواریم این قبیل پروژه ها تداوم داشته باشد.

فرماندار ویژه آمل به جایگاه معلولین اشاره کرد و افزود: توجه به معلولین توجه به جایگاه کرامت انسان هاست، باید شرایط را برای فعالیت انان فراهم کنیم.

وی به وضعیت کرونا در امل را شکننده خواند و اظهار کرد: مدتی در شرایط نارنجی هستیم و از 261 بیمار بستری کرونا به 190 بیمار رسیدیم، هر چند متاسفانه بعد از سه روز بدون فوتی امروز یک بیمار فوتی داشتیم.

شریعت تصریح کرد: امل با وجود 47 درصد صنعت مازندران و با وجود 5 شهرک صنعتی فعال، تفکر اقتصادی خاصی دارد ، 70 درصد صادرات محور است و در زمینه اقتصاد و اشتغال اهمیت بسزایی در منطقه دارد.

وی از دیگر ظرفیت امل را نیروی انسانی کارامد خواند و خاطرنشان کرد: هر پیشرفت و توسعه ای نیازمند نیروی انسانی کارامد است، این شهرستان پتانسیل بالای در خصوص نیروی انسانی کارامد داد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDA2
 
 
کیمیا سامانه