افتتاح نخستین پارک اختصاصی معلولین مازندران در آمل/ رضوان38 تا 1400 ساماندهی می شود

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۶ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
شهردار آمل گفت:اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال بوده است که برای ساخت بنای این پارک 12 میلیارد ریال هزینه شده است.
افتتاح نخستین پارک اختصاصی معلولین مازندران در آمل/ رضوان38 تا 1400 ساماندهی می شود
 

به گزارش سفیر هراز،

 

در افتتاح نخستین پارک اختصاصی معلولین در مازندران علی رجبی وندچالی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران  با اشاره به 34 منطقه آسیب پذیر در استان، گفت: اقدامات خوبی برای این مناطق انجام شد و دولت تلاش می کند تا با همراه سازمان های مردم نهاد عدالت اجتماعی را در این مناطق اجرا کند.

وی ادامه دادن فعالیت در مراکز افتتاح شده را ضروری خواند و افزود: بسیاری از مراکز افتتاح می شوند، اما بعد از مدتی به دلیل نداشتن تجهیزات و عدم همکاری مسئولین شهری تعطیل می شوند و هیچ کاریی ندارند.

مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران تصریح کرد: به هفت دستگاه 35 میلیارد ریال اعبتار داده شده است و برای سال اینده 110 میلیارد ریال اعتبار دخواهد شد تا اهداف بهزیستی که بهبود شرایط زندگی و فراهم کردن رفاه نسبی برای ساکنان مناطق حاشیه نشین این شهرها باشد.

وی از ساماندهی رضوان 38 در سال 1400 خبر داد و اظهار کرد: مصوب شد تا نیازمندی ها و کمبودهای رضوان 38 توسط کارگروه تعیین شده بصورت کتابچه جمع اوری برای حل این مشکلات برنامه ریزی شود.

رجبی ادامه داد:با همکاری دستگاهها می توان گام های مثبتی در جهت بهتر شدن وضعیت منطقه رضوان 38 گرفت تا ساکنین این منطقه از خدمات شهری به عنوان یک شهروند استفاده نمایند و با اختصاص اعتبارات به یک منطقه امن تبدیل شود.

 

حمید هاشمی شهردار آمل در ادامه خاطرنشان کرد:اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال بوده است که برای ساخت بنای این پارک 12 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با تاکید به ظرفیت های امل در حوزه های مختلف بیان کرد: نگاه شهرداری به توسعه در زمینه های فرهنگی و اموزشی و اجتماعی است که امیدواریم فعالیت های بیشتری در اجرای این زمینه انجام شود.

این پارک به مساحت 550 مترمربع و بنای 400 متر مربع  و در دو طبقه ساخته شده است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDA1
 
 
کیمیا سامانه