رمضانی، رئیس اداره بهداشت امل:

آمل در وضعیت شکننده/ 14 روستا در وضعیت قرمز

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۷ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رمضانی، رئیس اداره بهداشت امل گفت: نارنجی یعنی وضعیت بسیار شکننده است، این ها عدد هستند و با کوچکترین افزایش به قرمز بر می گردیم، کوچکترین عدم رعایت و یا سهل انگاری های برای رعایت پرتکل شرایط را قرمز می کند.
آمل در وضعیت شکننده/ 14 روستا در وضعیت قرمز
 

به گزارش سفیر هراز،

رمضانی، رئیس اداره بهداشت امل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه آمل در وضعیت نارنجی است، گفت: نارنجی یعنی وضعیت بسیار شکننده است، این ها عدد هستند و با کوچکترین افزایش به قرمز بر می گردیم، کوچکترین عدم رعایت و یا سهل انگاری های برای رعایت پرتکل شرایط را قرمز می کند.

وی با بیان اینکه 14 روستا در وضعیت قرمز هستند، عنوان کرد: 22 روزتا در وضعیت قرمز بودند که در حال حاضر 14 روستا شرایط قرمز را دارند که امیدوارم با  رعایت شرایط وضعیت بهتری را تجربه کنیم.

رئیس اداره بهداشت امل در خصوص وضعیت بیماران بستری در بیمارستان های آمل تصریح کرد: دو مورد بستری داریم، یکی بخش مراقبت ویژه یا icu  است که بیماران بدخیم تحت درمان قرار می گیرند، در شرایط دیگر بخش عادی است که معمولا موارد بستری بالای 50 درصد مشکل ریه دارند بستری می شوند.

وی به شکننده بودن وضعیت نارنجی در امل تاکید کرد و افزود: رنگ بندی یک عدد و بسیار شکننده است، همه  افراد باید پرتکل ها را رعایت کنند.

رمضانی تغییر رنگ وضعیت کرنا در هر شهرستانی را براساس دستور ستاد کرونای کشور خواند و اظهار کرد: براساس ایتم های که داده می شود و مهم ترین آن تعداد بستری ها هستند، ستاد کرونای کشور با توجه به ان تصیم گیری می کند که مصوبات کشوریشهرستان چه وضعیتی دارد.

وی تصریح کرد: تمام روستاها در  اجرای طرح سردار در حال فعالیت هستند،  287 پایگاه در این طرح فعال هستند و 13 بلوک که 3 بلوک از ان شهری است طرح سردار سلیمانی را اجرا می کنند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3OTkx
 
 
کیمیا سامانه