مدیر عامل باشگاه شاهین امل:

پیروزی شاهین امل در مقابل نساجی قائم شهر/ وضعیت فوتبال مازندران ناراحت کننده است

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۹ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل باشگاه شاهین امل گفت:متاسفانه اکثر تیم های استان به دلیل زمین نامناسب و یا مسائل دیگر زیبا بازی نمیکنند و این مساله میتواند برای آینده فوتبالی این بازیکنان تاثیر بدی داشته باشد .
پیروزی شاهین امل در مقابل نساجی قائم شهر/ وضعیت فوتبال مازندران ناراحت کننده است
 

به گزارش سفیر هراز،محمد غلامپور مدیر عامل باشگاه شاهین امل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز در خصوص بازی این تیم با نساجی گفت: بازی اول لیگ برتر کشور طبیعتا برای همه تیم ها سخت است و باتوجه به شرایط بازی اول و نوع فوتبالی که نساجی ارائه داد مقداری از زیبایی فوتبال کم کرد و بیشتر تیم حریف بازی مستقیم را در دستور کار خود داشت.
 وی با بیان اینکه توانستیم  ۳ امتیاز از این بازی کسب کنیم ، عنوان کرد: با وجود این شرایط سعی کردیم روی زمین خودشان بازی را ارائه دهیم و توانسته ایم از موقعیت هایی که ایجاد کردیم نهایتا از یکی انها استفاده کنیم.
مدیر عامل باشگاه شاهین امل وضغیت تیم های مازندران را با وجود استعدادهای زیاد این استان ناراحت کننده خواند و خاطرنشان کرد: متاسفانه اکثر تیم های استان به دلیل زمین نامناسب و یا مسائل دیگر زیبا بازی نمیکنند و این مساله میتواند برای آینده فوتبالی این بازیکنان تاثیر بدی داشته باشد .
وی ادامه داد: تمام زمین های استان را باید چمن مصنوعی کنند؛ چرا که شرایط نگه داری از چمن را نداریم و برای تیم هایی که میخواهند فوتبال بازی کنند این شرایط بد زمین کار را سخت میکند.
غلامپور از ۳ تیم در لیگ برتر کشور در  آمل اشاره کرد و افزود: امیدواریم در سال های بعد با برنامه ریزی بیشتر و دقیق تر تعدد این تیم ها افزایش یابد و در باشگاه های آمل دنبال برنامه های بزرگی برای فوتبال شهرستان آمل هستیم
وی جایگاه فوتبال آمل در خوب دانست و تاکید کرد: بین تمام تیم های شهرستان های کشور جزو ۳ شهر عالی هستیم و قطعا از فوتبال آمل در سال های بعد حرف های زیادی خواهید شنید.

 


 

 

کد مطلب: MTY3OTk2
 
 
کیمیا سامانه