فرماندار ویژه امل:

افت فشار گاز در آمل ، احتمال قعطی گاز خواهیم داشت/ بستری بیش از 200 بیمار کرونایی در آمل

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۶ / بهمن / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه امل گفت:با کاهش چشمگیرفشار گاز در آمل مواجه شدیم، مصرف گاز خیلی بالاست، شهروندان باید مراعات کنند، اکثر ادارات گفته شده در ساعت خاص از انرژی استفاده کنند، برخی از شرکت ها موظف شدند که کمتر از گاز استفاده کنند تا انرژی خانگی را تامین کنیم.
افت فشار گاز در آمل ، احتمال قعطی گاز خواهیم داشت/ بستری بیش از 200 بیمار کرونایی در آمل
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت فرماندار ویژه آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به وضعیت شکننده کرونا در این شهرستان گفت: اگر مراعات نکنیم به وضعیت قرمز بر می گردیم، باید همه کمک کنند، مراسمات و دورهمی را برگزار نکنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 200 بیمار کرونایی در بیمارستان های امل بستری هستند، عنوان کرد: یک روز فقط زیر 200 بودیم، در شرایط قرمز محدودیت ها شدید تر خواهند شد و شرایط برای کادر درمان سخت تر می شود.

فرماندار ویژه آمل از کاهش فشار گاز در آمل خبر داد و اظهار کرد: با کاهش چشمگیرفشار گاز در آمل مواجه شدیم، مصرف گاز خیلی بالاست، شهروندان باید مراعات کنند، اکثر ادارات گفته شده در ساعت خاص از انرژی استفاده کنند، برخی از شرکت ها موظف شدند که کمتر از گاز استفاده کنند تا انرژی خانگی را تامین کنیم.

وی ادامه داد:با افت فشار گاز مواجه هستیم، برودت هوا خیلی زیاد است، شهروندان در مصرف گاز صرفه جویی کنیم تا مجبور به قطع گاز نشویم، مصرف گاز در واحد صنعتی و واحدهای تولیدی کم شده تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند، شهروندان همراهی کنند تا کنترل کنیم.

شریعت  در جواب این سوال که چرا با وجود نیمه تعطیلی بسیاری از نهادها و تعطیلی مدارس شاهد کمبود برق و گاز هستیم، خاطرنشان کرد: کارشناسان حوزه برق باید پاسخگو باشند، آماری که نشان می دهند مصرف ما نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی به وضعیت شکننده آمل در کرونا تاکید کرد و افزود: در تفرجگاهها محدودیتهای انجام شده ولی بستن برای ساکنین انجا مشکل ایجاد می کند، اگر مردم رعایت نکنند مجبور به اعمال قانون شدید تر هستیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3OTg5
 
 
کیمیا سامانه