امام جمعه آمل:

ترور شهید فخری زاده بی پاسخ نخواهد ماند/ دولتمردان بر اصول و آرمان ها ثابت قدم باشند

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۷ / آذر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت:به خون شهدا و دانشمندان قسم می دهم به مردم خیانت نکنند و بر اصول و آرمان هایمان ثابت بمانیم، این تروها و شهدا با کوتاه آمدن هاست.
ترور شهید فخری زاده بی پاسخ نخواهد ماند/ دولتمردان بر اصول و آرمان ها ثابت قدم باشند
 

به گزارش سفیر هراز،

ترور شهید فخری زاده بی پاسخ نخواهد ماند/ دولتمردان بر اصول و آرمان ها ثابت قدم باشند

عصر امروز یک خبر فوری تن ایران را دوباره لرزاند، باز هم چهره ظالمانه دنیای اسکتبار را نشان داد و باز هم سکوت همیشگی سازمان ملل و این بار هم یک نخبه که در صدر جهان نام اشنا بود.

عصر امروز خبر ترور شهید فخری زاده ما را یاداور وزهای تلخ مان کرد، یادآور سردار، شهید روشن، علیمحمدی، شهریاری که سالگرد ان نزدیک شده است.

سید جلیل مرتضویی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره ترور هسته ای شهید فخری زاده گفت: این اولین ترور نخبه و دانشمندان مان نیست و آخرین نیز نخواهد بود، نکته ای که ما باید توجه کنیم این است که دشمن را بشناسیم و در مقابل اخم و لبخند انان تحت تاثیر قرار نگیریم.

وی با بیان اینکه حرکتشان را بی پاسخ نخواهیم گذاشت، عنوان کرد:پاسخ خواهیم داد تا خون این شهیدان زنده بماند و دنیا بداند که ما با 8 سال دفاع مقدس تفاوت داریم، هم از لحاظ تکنولوژی علمی و نظامی و هم از لحاظ دستاورد پیشرفت چشم گیری داشتیم.

امام جمعه آمل ادامه داد: به خون شهدا و دانشمندان قسم می دهم به مردم خیانت نکنند و بر اصول و آرمان هایمان  ثابت بمانیم، این تروها و شهدا با کوتاه آمدن هاست.

وی تصریح کرد: دشمن، دشمن است، فخری زاده ها، روشن ها را گرفتند، هر چند جای اینان را کسی نمی تواند پر کند و از نبودن این عزیزان سخت ناراحت هستیم، اما دانشمندان زیادی در کشور وجود دارد و همچنان راه انان ادامه دارد.

مرتضویی شهید قاسم سلیمانی را افتخاری برای جهان خواند و خاطرنشان کرد: در این مسیر شهدای زیادی دادیم که در جهان عزت افرینی کرده  اند و شهادت فخری زاده به ما ثابت می کند، برنامه هسته ای را گام به گام با هدف صلح امیز هسته ای که حق این ملت و شهداست مصمم تر باشیم.

وی از دولتمردان خواست تا درتصمیماتشان از شهدا درس بگیرند و افزود: مهم ترین درس استقامت و پایمردی و رسیدن به هدف والاست که آنان بزرگتری سرمایه خون را جان است تقدیم نظام و انقلاب کردند، دولت مردان در این مسیر ثابت قدم و دنبال رو این شهدا باشند .

امام جمعه آمل رد پایان به خانواده این شهید، مقام معظم رهبری و مردم ایران تسلیت و تبریک گفت.

اسلام، بزرگ ترین قربانی تروریسم است ،نمونه بارز آن، حضرت علی علیه السلام که توسط دشمنان انسانیت ترور شد و بسیاری از پیشوایان دین مان که به دست ناپاکان شهید شدند.

آمریکا فرسنگ ها آن طرف تر از مرزهای خود با کشتن مردم یک کشور به دنبال صلح جهانی است و مضحک تر از آن حقوق بشر است که سکوت می کند؛ اما ما سکوت نمی کنیم و هر بار اسطوره ای تازه خواهیم ساخت؛ مالک اشترها، مختارها،آریوبرزن ها، ریسعلی دلواری هایی که از مرگ هراسی نداشتند.

قطره ای از خون این ابر مردها درختی تنومند می شود که تاریخ را شگفت زده می کند و بی جهت نیست که استکبار جهانی از ما می ترسد، از دامن مادران این سرزمین رستم زاده می شود و به جنگ اهریمن می رود.

شاید توانستند یک انسان را ترور کند؛ اما روح انسانیت را نمی تواند بکشد؛ همانطور که رسانه های غربی نیز نتوانستند از ترور این شخصیت بگذرند .

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3OTAw
 

 
کیمیا سامانه