فرمانده سپاه کربلای مازندران :

افتتاح 33 واحد مسکونی برای مددجویان/ بسیجیان واقعی برای اقتدار انقلاب کار می کنند

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۶ / آذر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت:سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتباربرای 33 واحد مددجویی تا کنون در نظر گرفته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته شده است.
افتتاح 33 واحد مسکونی برای مددجویان/ بسیجیان واقعی برای اقتدار انقلاب کار می کنند
 

به گزارش سفیر هراز،

سیاوش مسلمی، فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه افتتاح چهار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی ره در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در آخرین روز از هفته بسیج  زمینی به مساحت 200 متر در 2 طبقه و به متراژ 60 متر که زمین آن توسط خیر اهدا شده است، با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان ساخته شده است.

وی از کسانی که برای ساخت این افتتاحیه فعالیت کردند، تشکر کرد و افزود: آنچه باعث خرسندی ما می شود این است که خانواده های را خوشحال ببینیم، کسانی که برای اقتدار این انقلاب کار می کنند، چه در زمینه اقتصادی، سلامت و کمک به نیازمندان بسیجی واقعی هستند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتباربرای 33 واحد مددجویی تا کنون در نظر گرفته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته شده است.

وی تصریح کرد: یک هزار واحد مسکونی مددجویی با همکاری کمیته امداد در برنامه های بسیج سازندگی کلید خورده است که سهم آمل 100 واحد خواهد بود و امروز اولین خلنه را کلنگ زنی خواهیم کرد که امیدواریم با وجود شرایط مناسب بتوانیم تا سال اینده به اتمام پروژه ها دست پیدا کنیم.

همچنین در روستای کردکوی کنگ زنی یک واحد برای مددجویان انجام شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODk1
 

 
کیمیا سامانه