رئیس صنعت معدن تجارت آمل :

محدودیت های مشاغل از یک آذر در آمل/46 اخطار و پملپ واحدهای صنفی در هفته گذشته

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۸ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس صنعت معدن تجارت آمل گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا تمامی مشاغل به جزء مشاغل سطح یک از اول آذر ماه به مدت دو هفته بقیه مشاغل در شهرستان تعطیل می باشند.
محدودیت های مشاغل از یک آذر در آمل/46 اخطار و پملپ واحدهای صنفی در هفته گذشته
 

به گزارش سفیر هراز،

محمد ابراهیمی رئیس صنعت معدن تجارت آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به وضعیت قرمز در آمل گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا تمامی مشاغل به جزء مشاغل سطح یک از اول آذر ماه به مدت دو هفته  بقیه مشاغل در شهرستان تعطیل می باشند.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت ها برای تمامی شهرهای قرمز کشور است، عنوان کرد: واحدهای که کالای اساسی و عمومی مانند، سوپرمارکت ها، قصابی، داروخانه و.. باز هستند و واحدهای 2، 3 و 4 تا 14 اذر تعطیل خواهند بود.

رئیس صنعت معدن تجارت آمل تصریح کرد: یکی از مسائلی که در دستور کار قرار گرفت، بسته شدن صنف ها تا ساعت 18 بود که تمرکز ما بیشتر در سطح مرکزی شهر و مکان های پر رفت و آمد بود که اکثریت بسته بودند.

وی ادامه داد: رستوران ها باید غذای بیرون بر داشته باشند، اما نباید در داخل به مشتری ها سرویس دهند، به علت عدم توجه به مصوبه ستاد مقابله کرونا و بسته نبودن از هفته گذشته 46 اخطار و پملپ از صنف های مختلف داشتیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODgz
 
 
کیمیا سامانه