فرماندار ویژه آمل :

اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در آمل برای مهار کرونا/ حفظ و صیانت از جان مردم از اولویت های این طرح

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۸ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل گفت:هیچ خودرویی از شهرهای دیگر نمی تواند وارد شهر قرمز شود و هیچ خودرویی از شهرهای قرمز نمی تواند خارج شود، کسانی که شغلشان در شهرهای دیگر است می توانند از فرمانداری مجوز بگیرند، در صورت تخلف هر 24 ساعت یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.
اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در آمل برای مهار کرونا/ حفظ و صیانت از جان مردم از اولویت های این طرح
 

به گزارش سفیر هراز، شریعت فرماندار آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به محدودیت های کرونایی در آمل گفت: محدودیت های کرونایی بر اساس رنگ های اعلام شده است خواهد بود، در آمل، ساری، بهشهر وضعیت قرمز و مابقی نارنجی است.

وی با بیان اینکه محدودهای کرونایی در آمل از ابتدای آذر اجرا خواهد شد، عنوان کرد:محدودیت طرح با عنوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و ارگان های مربوط با ریاست فرماندار بصورت محله محور با هدف حفظ و صیانت از جان مردم اجرا خواهد شد، شهرستان به صورت بلوکه بندی و در روستاها با همکاری دهیاران محدودیت ها اجرا می شود.

فرماندار ویژه آمل تصریح کرد:هیچ خودرویی از شهرهای دیگر نمی تواند وارد شهر قرمز شود و هیچ خودرویی از شهرهای قرمز نمی تواند خارج شود، کسانی که شغلشان در شهرهای دیگر است می توانند از فرمانداری مجوز بگیرند، در صورت تخلف هر 24 ساعت یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی از محدودیت های داخل شهر آمل خبر داد و افزود: از ساعت 21 تا 4 صبح خودرویی حق تردد در داخل شهر را ندارد که رقم تخلف ان ابلاغ خواهد شد.

شریعت با تاکید وضعیت قرمز کرونا در شهرستان آمل خاطرنشان کرد: قدرت انتقال این ویروس  10 برابر شده است، متاسفانه از تعداد بیماران بستری وضعیت خوبی نداریم.

وی 56 درصد ابتلای ویروس کرونا را در رفت و آمدهای خانوادگی خواند و اظهار کرد: اگر ورودی شهر را ببندیم، اما مردم مراعات نکنند، محدودیت ها تاثیرگذار نخوهد بود، مردم نقش بسزایی دارند، که با همکاری آنان قطعا کرونا را مهار خواهیم کرد.

فرماندار ویژه آمل در پایان از رسانه ها تشکر کرد و افزود: رسانه ها بازوان قدرتمندی هستند که در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دارند و بخوبی در شرایط کرونا توانستند به خوبی فرهنگسازی کنند.

پایان پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODg0
 
 
کیمیا سامانه