نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل:

تایید و اولویت بندی نقاط حادثه خیز در امل

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۲ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
تایید و اولویت بندی نقاط حادثه خیز در امل
 

به گزارش سفیر هراز،جلسه تخصصی کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا روز چهارشنبه ۹۹/۸/۲۱  با حضور فرشید لیتکوهی نائب رییس شورا و رییس کمیسیون  فنی شورا، دکتر فرزین محمود پاتی عضو شورا، سرپرست معاونت امور زیربنایی حمل و نقل شهرداری،نماینده رییس راهور،مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری،کارشناس واحد، فنی و نظارت شهرداری،نمایندگان شرکت مشاور شامخ اندیشان مسیرقارن و سایر اعضای این کمیته در سالن اجتماعات شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر آمل،فرشید لیتکوهی بیان داشت:طرح اصلاح هندسی میدان بسیج،طرح تکمیلی میدان شهیدان محمدزاده،میدان علامه میر حیدر آملی (صدف) و اصلاح هندسی ورودی خیابان روبه روی پارک بانوان واقع در بلوار بسیج در دستور کار این قرار گرفت.
نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه مطالعات گسترده ای برای میادین صدف،بسیج،میدان لاله۴۶ و اصلاح هندسی خیابان روبه روی پارک بانوان در حال انجام است،افزود:طرح  اصلاح هندسی میدان شهیدان محمدزاده در این جلسه مطرح و کلیات طرح مورد تایید اعضای این کمیته قرار گرفت،همچنین مقرر شد طی بازدید میدانی، محل جانمایی ایستگاه تاکسی بلوار آیت ا...میرزا هاشم آملی و جانبازان بررسی و تایید گردد.
رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: طرح میدان بسیج و میدان صدف نیز در این جلسه توسط مشاور ارائه و بررسی گردید ومقرر شد آخرین طرح اصلاح هندسی به عنوان طرح کوتاه و طرح زیر گذر به عنوان طرح بلند مدت توسط مشاور بررسی و در جلسات آتی ارائه گردد.
وی افزود:همچنین برای نقاط حادثه خیز در سطح شهر که قبلا در جامع کاهش تصادفات مشخص،تایید و اولویت بندی شده بود تصمیمات و برنامه ریزی های مناسبی در حال اتخاذ است که به حول و قوه الهی در آینده ای نزدیک پس از تصویب اعضای شورای اسلامی شهر و شواری ترافیک شهرستان به اجرا گذاشته خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODc1
 
 
کیمیا سامانه