امام جمعه آمل:

پیامبر الگوی جامعه بشری امروزی /توهین به پیامبر خشم مسلمانان جهان را برانگیخت

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۸ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت:در ایران به همه نگاهها احترام گذاشته می شود، در حالی که کشورهای اروپایی و امریکا کودک کش ادعای آزادی بیان می کنند، ما حتی در کشورهای دیگر از مظلوم دفاع می کنیم و به آن افتخار می کنیم.
پیامبر الگوی جامعه بشری امروزی /توهین به پیامبر خشم مسلمانان جهان را برانگیخت
 

به گزارش سفیر هراز،

سید جلیل مرتضویی، امام جمعه امل در تجمع مردمی در اعتراض به اهانت پیامبر اسلام ص که در مصلی برگزار شد، گفت: پیامبر اسلام یک اسوه حسنه برای همه انسان هاست، نه فقط برای مسلمانان و ادیان اسمانی، بلکه برای جامعه بشری امروز بوده است.

وی با بیان اینکه پیامبر در عصری به رسالت رسید که جامعه ان روز بدترین شرایط جامعه فکری را داشت، عنوان کرد: پیامبر هم مردم را به سمت توحید و بصیرت سوق داد و جهان ان روز را تبدیل به جهان اسلام و جامعه ای که به سمت غارتگری بود را به سمت مهربانی و صلح سوق داد و سعی کرد تمام زندگی شان در مسیری قرار بگیرد که در مسیر انسانیت و کمال باشد.

امام جمعه آمل تصریح کرد: توهین پیامبر باعث خشم مسلمان در جهان شده و همه ازاد اندیشان ناراحت هستند، مقام معظم رهبری خدمت به جوانان فرانسه بیان کرد، از رئیس جمهور خود بپرسید چرا از توهین به پیامبر حمایت می کند، چرا تردید در هولوکاست جرم است.

وی ادامه داد: در ایران به همه نگاهها احترام گذاشته می شود، در حالی که کشورهای اروپایی و امریکا کودک کش ادعای آزادی بیان می کنند، ما حتی در کشورهای دیگر از مظلوم دفاع می کنیم و به آن افتخار می کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODUy
 
 
کیمیا سامانه