معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران:

وظیفه فرماندار کمک به ارتقاء مدیران است/صندلی مدیریت فرصتی برای خدمت رسانی

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۸ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران گفت:انتصاب را فرصت بدانیم برای اینکه به مردم خدمت کنی،م برای لحظات این فرصت برنامه ریزی داشته باشیم، کار همراه با برنامه و نقشه راه باشد و بخشی از مسایل و مشکلات مردم را حل کند.
وظیفه فرماندار کمک به ارتقاء مدیران است/صندلی مدیریت فرصتی برای خدمت رسانی
 

به گزارش سفیر هراز،

حسین حسن نژاد معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران در جلسه معارفه فرمانداری آمل که در سالن شهدای این شهرستان برگزار شد، گفت: بیش از گذشته باید به سیره پیامبر ص  برای هدایت و هم روابط اجتماعی الگوهای اصیل و الهی نیازمندیم، در حوزه رفتار و عملکرد بهترین الگو و برگزیده ترین انسان هستند .

وی با بیان اینکه صنلی مدیریت را فرصتی برای خدمت رسانی بدانیم،  عنوان کرد: انتصاب را فرصت بدانیم برای اینکه به مردم خدمت کنی،م برای لحظات این فرصت برنامه ریزی داشته باشیم، کار همراه با برنامه و نقشه راه باشد و بخشی از مسایل و مشکلات مردم را حل کند.

معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران تصریح کرد: با توجه به محدودیت اختیارات باید مردم را پای کار بیاوریم و با همراهی انان ظرفیت ها را بالا ببریم.

وی ادامه داد: در حوزه کرونا اگرچه ما جز ده کشور اول مبتلا به ویروس هستیم، شاهد ۹ ماه درگیری با کرونا هستیم و همه اشخاص تاثیر کرونا رو می بینند، این بیماری فرامرزی است و بشدت شیوع پیدا کرده، این بیماری بین المللی است و کشور و قاره نمی شناسد .

حسن نژاد وظیفه فرماندار کمک به ارتقاء مدیران شهرستان دانست و افزود: در تعامل باهم فرصتی برای شهرستان قلمداد می شود اهل تعامل باشند و با نگاه کارشناسی مشکلات را حل کنند، هر اتفاقی می افتد فرماندار دخیل است و باید به مردم و افکار عمومی پاسخ دهد .

شریعت در ادامه بیان کرد: فرهنگ تمدنی آمل شخصیت های جهانی و ممتاز هستند، علامه حسن زاده و علامه جوادی نگین درخشان اسلام هستند، وجود شهدای دفاع مقدس، ۴۱ شهید قیام 6 بهمن و ۲ شهید سلامت این شهر را سرآمد کرده است.

وی امل بعنوان قطب اقتصاد سیاست و فرهیختگان خواند و افزود: اصل بر تعامل و مودت است و فرماندار محور همدلی است، این مسئولیت ها حق الناس است و مدیون خون شهدا و مردم هستیم، تمام تلاشمان این است که بزرگان و اندیشمندان در راستای توسعه این شهرستان استفاده کنیم .

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODUx
 
 
کیمیا سامانه