جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران :

افزایش ۳۳ درصد کشف مواد مخدر در مازندران/ امنیت خط قرمز نیروی انتظامی

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۵ / آبان / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران گفت:نیروی انتظامی و هر سازمانی نمیتواند امنیت پایدار را به تنهایی انجام دهد باید با مشارک همه دستگاههای اجرایی و مردم این امنیت به وجود آید، مردم امل کمک شایانی در تولید امنیت این شهرستان داشتند.
افزایش ۳۳ درصد کشف مواد مخدر در مازندران/ امنیت خط قرمز نیروی انتظامی
 

به گزارش سفیر هراز،

سید موسی حسینی  جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی که در سالن شهرداری آمل برگزار شد، گفت: وظیفه اصلی نیروی انتظامی حفظ نظم و تامین امنیت است  که تولید جمعی خواهد بود و همه اقشار باید کمک کنند و با مشارکت جمعی میسر می شود.

وی ادامه داد:  نیروی انتظامی و هر سازمانی نمیتواند امنیت پایدار را به تنهایی انجام دهد باید با مشارک همه دستگاههای اجرایی و مردم این امنیت به وجود آید، مردم امل کمک شایانی در تولید امنیت این شهرستان داشتند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران امنیت را خط قرمز نیروی انتظامی خواند و اظهار کرد: هر گروهی بخواهند برای امنیت تداخلی ایجاد کنند با برخورد سخت نیروی انتظامی مواجهه خواهند شد، بستر پیشرفت هر کشوری در وهله اول امنیت است، در حوزه فرهنگی، اقتصادی اگر امنیت نباشد هیچ کس سرمایه گذای نمی کند.

وی اولویت ناجا را در سال ۹۹  نه مورد دانست و خاطرنشان کرد: در مبارزه با مفاسد اقتصادی، نا امنی و ارازل و اوباش موارد بسیاری از ابتدای سال داشتیم اوباش گران رفتارشان را به فضای مجازی برای ارعاب دیگران رسانده بودند که برخورد قاطع با آنان شد که از حوزه قضایی و دادستان شهرستان ها باید تشکر کرد.

حسینی تصریح کرد: بعد از دو ماه براورد ناجا ارگان مبارزه ارازل و اوباش در سطح کشور تشکلیل شد، خوشبختانه در استان کمتر موضوعات امنیتی داریم، تقریبا جرایم خشن با همکاری همه دوستان قضایی تا ۳۰ درصد کاهش داشتیم.

وی با بیان ۳۳ درصد افزیش کشف مواد مخدر در سطح استان عنوان کرد: علاوه بر برخورد قاچاقچیان عمده و ترانزیتی به خورده فروشان نیز توجه کردیم، مردم در مطالبات خود ابتدا خرده فروشان محل را می بینند و با برخورد خورده فروشان و معتادین متجاهر توانستیم نسبت به سال گذشته افزایش کشف داشته باشیم.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران  از کاهش ۱۶ درصدی تصادفات و جان باختگان جاده ای ابتدای امسال خاطرنشان کرد: نسبت به مشابهه سال قبل کاهش تصادفات داشتیم با وجودی که حجم مسافران کم نشده است، در حوزه سرقت با افزایش ۱۹ درصدی وقوع سرقت مواجهه بودیم که بیشتر بخاطر مشکلات اقتصادی بوده است، در حوزه پیشگیری وکنترل سرقت روند افزایشی داشتیم و نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش کشف مواجهه هستیم که منجر به کنترل سرقت شده است.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODM4
 
 
کیمیا سامانه