فرمانده نیروی انتظامی آمل:

جایی برای نفس کشیدن ارازل نمی گذاریم/ افزایش ۳۵ درصدی مواد مخدر

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرمانده نیروی انتظامی گفت:خیلی از ناامنی ها ریشه در برخورد همین ارازل بوده تعدادی از شهرستان های مختلف بودند که زمین گیر شدند و یکی از ارازل شهرهای همجوار حکم محارب درنظر گرفته شده و هیچ تعارفی با ارازل نداریم.
جایی برای نفس کشیدن ارازل نمی گذاریم/ افزایش ۳۵ درصدی مواد مخدر
 

به گزارش سفیر هراز،

سرهنگ آزادی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه ارازل و اوباش جایی برای نفس کشیدن در استان ندارند، گفت:با اتفاق هایی که افتاده خیلی  گوشه گیر شدند، در چند وقت گذشته ۶ ارازل که هر کدام حدود ده سال متواری بودند، دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه سرکرده ارازل خار و ذلیل شده است، عنوان کرد: خیلی از ناامنی ها ریشه در برخورد همین ارازل بوده تعدادی از شهرستان های مختلف بودند که زمین گیر شدند و یکی از ارازل شهرهای همجوار حکم محارب درنظر گرفته شده و هیچ تعارفی در این خصوص با ارازل نداریم.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد:کوتاه نمی اییم،  حتی اگر بار عمومی به نفع ما نباشد، که اینطور نیست و نمی گذاریم از این اب گل الود عده ای بخواهند ماهی بگیرند.
وی از کشف ۳۷۰ کیلو مواد مخدر از ابتدای امسال خبر داد و افزود:  از هر نوع مواد مخدر کشف شد که نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش کشف داشتیم.

آزادی با از  افزایش صد درصدی  کشف چوب جنگلی در امسال گفت و اظهار کرد:  یکی از افت های  استان که در حال نابودی است که جرایم اقتصادیی قاچاق چوب می باشد، از ابتدای سال ۱۰۵ تن انواع چوب جنگلی کشف و ضبط شد، حتی در یک روز ۴۴ تن انواع چوب کشف شد.

وی تصریح کرد:  ۲۶۰ قلع و قم اجرا شده کاری که سالها گذشته خاموش مانده بود و با حضور دادستان عملی شد و  ۲۲۵ هزار و ۵۰۰ متر ازادساز ی که جمعا ۵۳۶ مورد رفع قلع و قم شد.
آزادی با تاکید اینکه ۵ هزار ۲۶۰ مورد حکم جلب اجرا  شده خاطرنشان کرد: از این تعداد ۵۵ درصد منجر به دستگیری  شده که با وجود قرارگاه جهادی جلب در دو سال گذشته فعال شده تاثیر بسزایی در دستگیری داشته تا جایی که در سالهای گذشته زیر ۳۰ درصد بوده است.

وی تشکیل پرونده در امسال را ۱۲ هزار پرونده خواند و تصریح کرد: از از ۱۰ پاسگاه و کلانتری این شهرستان تشکیل شد که ۴۱۰ مورد در مرکز مشاوره کلانتری توسط مددکار اجتماعی حل شد و ۸۶ درصد منجر به مصامحه شد.
فرمانده نیروی انتظامی آمل از افزایش اقدامات پیش گیرانه در این شهرستان اشاره کرد و بیان کرد:نگهبان محله از  ۱۶۳ مورد به ۴۹۸ نفر ارتقا پیدا کرد که با همکاری سازمان امنیت گستر در محلات و همچنین در مناطق ییلاقی، نگهبان محله در توانست در سرقت کاهش چشمگیری داشته باشد و در ورودی محلات نگهبان محله مستقر شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODE5
 
 
کیمیا سامانه