رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل:

با همدلی ، پازل مهربانی را کامل کنیم

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۳ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل از برگزاری کمپین پازل همدلی در قالب پویش ایران همدل در آمل همزمان با سراسر کشور و با هدف تامین لوازم التحریر ،کیف مدرسه و ... مورد نیاز کودکان و دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
با همدلی ، پازل مهربانی را کامل کنیم
 

به گزارش سفیر هراز،رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل  از برگزاری کمپین پازل همدلی در قالب پویش ایران همدل در آمل همزمان با سراسر کشور و با هدف تامین لوازم التحریر ،کیف مدرسه و ... مورد نیاز کودکان و دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان آمل اسفندیاریان  از آغاز  پویش پازل همدلی / بزرگترین چیدمان مهربانی در آمل همزمان با سراسر کشور با شعار قطعه قطعه جمع گردد همدلی معنا شود و با هدف تامین لوازم التحریر ، کیف  مدرسه و تبلت مورد نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آمل خبر داد و افزود : در راستای حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش بهزیستی و بکارگیری از مشارکت ها و نیات خیر مردم قطعات پازل های ده هزار تومانی توسط مشارکت های کوچک مردمی تکمیل شده و نام خیر و مشارکت کننده روی قطعه خریداری شده ثبت می گردد و در نهایت این پازل به نمادی ماندگار در بزرگترین پازل تبدیل می شود.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ضمن دعوت از همشهریان و خیرین نیک اندیش آملی در این طرح گفت : خیرین عزیز می توانند با ورود به سامانه WWW.Puzzlehamdeli.irنسبت به واریز کمک های نقدی خود اقدام که با خرید هر پازل یک کد رهگیری برای خیر ارسال خواهد شد.
وی از همه مجموعه های نیکوکاری همانند موسسات ، خیریه ، ادارات ، نهاد ها ، کارخانجات ، صاحبان صنایع ، تولیدکنندگان و ... درخواست نمود ، در راستای وظایف اجتماعی خود نسبت به تامین لوازم التحریر از طریق پازل همدلی اقدام نمایند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODA1
 
 
کیمیا سامانه