فرمانده سپاه کربلا خبر داد:

مراسم وداع با 5 شهید مدافع حرم مازندران در ساری/جزئیات مراسم تشییع اعلام شد

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۲ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه کربلا از مراسم وداع با پیکر مطهر پنج شهید مدافع حرم کربلای خان‌طومان در غروب روز سه‌شنبه ۲۲ مهرماه در بوستان ولایت ساری خبر داد و گفت: این برنامه با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور خانواده معظم شهدا از ساعت ۱۹ برگزار می‌شود.
مراسم وداع با 5 شهید مدافع حرم مازندران در ساری/جزئیات مراسم تشییع اعلام شد
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ سیاوش مسلمی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تسلیت و تعزیت ایام رحلت رسول گرامی اسلام و نیز سالروز شهادت امام حسین مجتبی (ع) و امام رضا (ع) با اشاره به بازگشت پیکر مطهر پنج شهید مدافع حرم کربلای خان طومان، به جزئیات مراسم شب وداع و تشییع شهدا پرداخت و گفت: با توجه به جلسه استانداری مازندران در رابطه با برپایی مراسم‌های شهدا قرار شد مراسمی در شان و جایگاه شهدا برگزار شود.

فرمانده سپاه کربلا از مراسم وادع با پیکر مطهر پنج شهید مدافع حرم کربلای خان طومان عصر روز سه شنبه ۲۲ مهرماه در بوستان ولایت ساری خبر داد و گفت:‌این برنامه با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور خانواده معظم شهدا از ساعت ۱۹ برگزار می‌شود و همچنین به صورت زنده از شبکه مازندران پخش خواهد شد.

مسلمی در ادامه به برگزاری مراسم وداع با شهدای مدافع حرم کربلای خان طومان در لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا هم اشاره کرد و افزود: صبح روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه مراسم وادع با این شهدای عزیز با حضور خانواده‌های معظم شهدا و خانواده‌های پاسداران برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه کربلا از مراسم تشییع شهدای مدافع حرم در پنج شهرستان هم خبر داد و اضافه کرد:‌عصر چهارشنبه، پیکر پنج شهید مدافع حرم به شهرستان‌های خود منتقل می‌شود تا طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته مراسم شب وداع و تشییع برگزار شود.

مسلمی با تصریح بر اینکه در شهرستان ساری، بابل، قائم شهر، آمل و فریدونکنار مراسم شب وداع و تشییع شهدا برگزار می‌شود افزود: به خاطر توصیه‌های اکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، مراسم تشییع شهدا روز پنج شنبه در پنج شهرستان به صورت مشایعت خودرویی انجام می‌شود و مردم عزیز و شهید پرور مازندران میتوانند برای همراهی شهدا با خودرو‌های خود در این مراسم شرکت کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3ODA0
 
 
کیمیا سامانه