نماینده مردم آمل و لاریجان:

مردم در اولویت کار مسئولین باشند/ دولت درخت ناامیدی نکارد

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۸ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت:در زمان جنگ فرمانده به جلو می رفت و نیروها از ان انرژی می گرفتند و تبعیت می کردند، رهبر معظم انقلاب یک تنه ایستاده است، اما شخص رئیس جمهور با این رفتار باعث بی اعتمادی مردم می شود.
مردم در اولویت کار مسئولین باشند/ دولت درخت ناامیدی نکارد
 

به گزارش سفیر هراز، رضا حاجی پور نماینده مردم آمل  و لاریجان در مجلس در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: مردم در حد توان پرتوکل ها را رعایت می کنند، اما متاسفانه شخص دولت بسیار مراعات می کند، در حالی که جان رئیس جمهوراز یک رفتگر عزیزتر نیست.

وی با بیان اینکه امروز شخص رئیس جمهور درخت ناامیدی را می کارد، اظهار کرد: آن نقاش ساختمانی که به سر کار می رود، آن کارگری که کار می کند، کارمندی که به اداره می رود، استادی که تدریس می کند، همه در حال فعالیت هستند، تنها کسی که در اجتماع نیست شخص رئیس جمهور  است

نماینده مردم آمل در و لاریجان در مجلس تصریح کرد: در زمان جنگ فرمانده به جلو می رفت و نیروها از ان انرژی می گرفتند و تبعیت می کردند، رهبر معظم انقلاب یک تنه ایستاده است، اما شخص رئیس جمهور با این رفتار باعث بی اعتمادی مردم می شود.

وی ادامه داد: مردم به کسی رای دادند و اعتماد کردند که در مواقع بحران  با مردم باشد، دو وزیر را به مجلس معرفی کردند، اما خود حضور نداشتند، چه برتری با 280 نماینده،  با رئیس قوه مقننه دارند.

حاجی پور مردم را در اولویت کار مسئولین خواند و خاطرنشان کرد: مردم دوره های مختلف را تجربه کردند و در شرایط سخت نیز پای اعتقاداتشان ایستادند، امروز نیز با وجود شرایط سخت تورمی مقاومت می کنند، ما نیز درهر جایگاهی هستیم باید خدمت رسانی کنیم.

وی مردمی بودن را در همه شرایط یکسان دانست و اظهار کرد: اگر زمان تبلیغات در خانه بودیم ایا کسی به ما رای می داد، آن زمان در دل مردم بودیم، امروز هم در شرایط سخت باید در کنار مردم باشیم، فرمانده باید جلو باشد نه اینکه خود بایستد و به بقیه جهت را نشان دهد.

نماینده مردم آمل و لاریجان از مردم خواست کرونا را جدی بگیرند و تاکید کرد: جاده ها بین المللی هستند نمی توانیم راهها را ببندیم، چرا که برخی مواد غذایی نیز از این جادهها تردد می کند، مردم باید حقوق شهروندی را رعایت کنند و با وجود این شرایط در خانه بماند وقتی از تهران به آمل می آیم این حجم از مسافر واقعا تعجب اور است، بار ترافیکی که ایجاد می کند باعث هر چه بیشتر شدن شیوع کرونا می شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY3Nzk5
 
 
کیمیا سامانه