امل پایلوت ارائه خدمات جهادی زندانیان/ اولین اردوی جهادی سلامت در زندان آمل

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا ع مازندران امل بعنوان پایلوت ارائه خدمات اردوی جهادی سلامت انتخاب شد.
امل پایلوت ارائه خدمات جهادی زندانیان/ اولین اردوی جهادی سلامت در زندان آمل
 

به گزارش سفیر هراز،رضا دهقان مسئول قرارگاه جهادی امام رضا ع مازندران در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به فعالیت جهادگران در زندان آمل گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان خدمت رسانی به زائران سیدشهدا در ایام اربعین فراهم نبوده است، اردوهای سلامت را در ندامتگاه و زندان ها مستقر کردیم .
وی با بیان اینکه امل بعنوان پایلوت ارائه خدمات جهادی انتخاب شد، عنوان کرد: متخصصان داخلی، عفونی و تیم دندان پزشکی در این زندان مستقر شدند و به ارائه خدمات به زندانیان برای بهتر شدن وضعیت سلامتی این زندانیان فعالیت می کنند.
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا ع مازندران تصریح کرد: در فعالیت های جهادی مانند خورشید باید عمل کرد، خورشید زمانی که طلوع می کند به همه جا می تابد و انرژیی اش در تمام سطح زمین فراگیر است، افراد را جدا نمی کند که ایا این انسان خوبی است یا نه، در حوزه جهادی با همین بینش باید کار کنیم.
وی فعالیت هی گرووه جهادی امام رضا را به حوزه سلامت منحصر ندانست و اظهار کرد: فقط در بحث سلامت محدود نخواهیم شد، در زمینه توانمندی زندانیان و اشتغال زایی خانواده زندانیان، هم برنامه های داریم که در آینده به اجرا خواهیم گذاشت.
ابوالفضل قویدل مسئول قرارگاه جهادی امام رضا ع آمل در ادامه تصریح کرد: با تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر رسیدگی به وضعیت زندانیان برای نخستین بار در مازندران این گروه جهادی اقدام به پیگیری و رصد زندانیان کردند.
وی از پزشکان گروه های جهادی تشکر کرد و افزود: با وجود بیماری کرونا از شهرهها و استان های مختلف به اینجا آمدند تا برای بهبودی سلامت زندانیان خدمتی ارائه کنند.
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا ع آمل از فعالیت این گروه جهادی در زنان امل بیان کرد: متخصص داخلی، عمومی، متخصص زنان، روانشناس، مشاور، تیم دندان پزشکی حضور دارند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3Nzk1
 
 
کیمیا سامانه