مدیرکل اداره زندان مازندران :

جهادگران اردوهای جهادی را به زندان ها بردند/ ارائه خدمات گروه های جهادی در زندان ها

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مدیرکل اداره زندان مازندران گفت:در تخصص های و حوزه های مختلف پزشکی اعم از روانشناسی، مشاوره و.. در حوزه تبلیغ دینی، فعالیت های هنری و کارهای که می توانند در سطح زندان انجام دهند، اعلام آمادگی کردند با تفاهم نامه ای با گروه جهادی امضا خواهد شد، که امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد.
جهادگران اردوهای جهادی را به زندان ها بردند/ ارائه خدمات گروه های جهادی در زندان ها
 

به گزارش سفیر هراز،

علی استادی مدیرکل اداره زندان مازندران در گفتگو با سفیرهراز با اشاره به تاکیدات رهبری بر کمک به اقشار ضعیف جامعه گفت: براساس منبیات مقام معظم رهبری و لطف و عنایتی ایشان، گروهای جهادی فعالیت های خوبی در حوزه های مختلف به اقشار پایین جامعه انجام می دهند، که یکی  از این اقشار زندانیان و خانوادههای آنان هستند که به حمایت نیاز دارند.

وی با بیان فعالیت های گروه جهادی امام رضا در زندان ها عنوان کرد: کارهای دندان پزشکی، ویزیت و فعالیت های پزشکی انجام می شود که خوشبتانه اتفاق خوبی است که تداوم خواهد داشت.

مدیرکل اداره زندان مازندران تصریح کرد : در تخصص های و حوزه های مختلف پزشکی اعم از روانشناسی، مشاوره و.. در حوزه  تبلیغ دینی، فعالیت های هنری و کارهای که می توانند در سطح زندان انجام دهند، اعلام آمادگی کردند با تفاهم نامه ای با گروه جهادی امضا خواهد شد، که امیدواریم  نتایج خوبی داشته باشد و شاهد رشد و توسعه این قشر از جامعه باشیم و همچنین منبیات مقام معظم رهبری که حمایت از اقشار ضعیف جامعه تاکید زیادی کردند جامعه عمل بپوشانیم.

وی از ثبت نام 350 نفر از زندانیان در این طرح خبر داد و افزود:  در موارد و تخصص های مختلف  ثبت نام کردند که 85 نفر ویزیت شدند و بقیه نیز در حال ویزیت و انجام خدمات پزشکی و بهداشتی هستند.

استادی از جهادگران گروه جهادی امام رضا تشکر کرد و یادآور شد: در سطح زندان های استان فعالیت های جهادی در جهت رفاه حال زندانیان اجام خواهد شدکه باید از جهادگران و کسانی که در یان راه زحمت می کشند تشکر کرد، امروز گروه جهادی امام رضا روز خوبی را برای زندانیان رقم زد .

 


 

 

کد مطلب: MTY3Nzk0
 
 
کیمیا سامانه