نماینده مردم آمل و لاریجان:

مردم در تمام مشکلات کمک حال هم‌دیگر هستند/ همچنان کمبود دارو داریم

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۴ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
نماینده آمل و لاریجان گفت: رایزنی های شد و مستندات به وزارت بهداشت و درمان داده شد و به سرعت این امکانات داده شد، اما همچنان دارو مشکل داریم و خانوادهها برای تامین دارو دچار مشکل شده اند.
مردم در تمام مشکلات کمک حال هم‌دیگر هستند/ همچنان کمبود دارو داریم
 

به گزارش سفیر هرا رضا حاجی پور در گفت و گو با خبرنگارسفیرهراز با اشاره به اینکه کاستی های در تجهیزات درمانی وجود دارد، گفت: با وجودی که بهداشت و درمان زحمات زیادی کشیده اند، کاستی های هم بوده که به سطح کشور نرسیده است.
وی با بیان اینکه با رایزنی های انجام شده با وزارت بهداشت و درمان امکانات به بیمارستان های امل داده شد، عنوان کرد: بیمارستان دستگاه اکسیژن انفرادی داشته و مرکزی نبوده که بتواند در زمان بحران پاسخگوی بیماران باشد.
نماینده آمل و لاریجان ادامه داد: رایزنی های شد و مستندات به وزارت بهداشت و درمان داده شد و به سرعت این امکانات داده شد، اما همچنان دارو مشکل داریم و خانوادهها برای تامین دارو دچار مشکل شده اند.
وی تصریح کرد: از وزیر و بهداشت و درمان خواهش می کنم در خصوص تامین دارو به شهرستان امل توجه کنند تا نیازها را رفع کنیم و بحران را بتوانیم پشت سر بگذرانیم.
حاجی پور با تاکید مرحله دوم کمک های مومنانه در آمل خاطرنشان کرد: مردم ما در طول 41 سال بعد انقلاب اسلامی همیشه پای کاربودند و همچنان هستند و در تمام مشکلات کمک حال هم وطنانشان بودند.
وی از 2 هزار و 500 بسته کمک مومنانه در مرحله دوم خبر داد و اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به کمک مومنانه، این کمک ها در سطح شهرستان حال توزیع است.
وی از فرمانده سپاه امل و مجموعه سپاه تشکر کرد و افزود:  کمک های مردمی، ورزشکاران، دانشگاهیان و تمام اقشار و صنوف مختلف زحمت می کشند و کمک های مومنانه مهیا کردند تا قدمی هر چند کوچک برای انهای که ابرو دار هستند بردارد.
انتهای پیام/ ز،

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjYz
 
 
کیمیا سامانه