امام جمعه دابودشت تودیع و معارفه شد

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امروز در سومین جلسه شورای آیین معارفه حجت السلام و المسلمین مصطفی محمدی امام جمعه جدید شهر دابودشت و دشت سر معارفه شد و حجت السلام والمسلمین مهدی تقی زاده با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران برگزار شد.
امام جمعه دابودشت تودیع و معارفه شد
 

به گزارش سفیر هراز،

امروز در سومین جلسه شورای  آیین معارفه حجت السلام و المسلمین مصطفی محمدی امام جمعه جدید شهر دابودشت و دشت سر معارفه شد و حجت السلام والمسلمین مهدی تقی زاده با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین محمد انتظاری در این نشست با اشاره به ویروس کرونا در کشور گفت: به گفته رهبری در عزاداری ها معیار چیزی است که ستاد بحران کرونا و کارشناسان مطرح می کنند و به گفته این ستادعمل می کنیم.
وی ادامه داد:  اگر وضعیت موجود را شل بگیرم فاجعه رخ خواهد داد و به همین خاطر تابع ستاد مدیریت بحران هستیم.
رئیس ستاد سیاست گذاری مازندران نماز را در اولویت فعالیت های جامعه  خواند و اظهار کرد: منسب نماز جمعه واحد است، جابه جا شدن انان یا به درخواست خودشان و یا شورا خواهد بود.
 وی خاطرنشان کرد:تا به امروز با حضور حجت السلام تقی زاده خدمات انجام شده با پشتیبانی مردم و مسئولین به خوبی بوده و خدمات ماندگاری ارائه شده است.
انتظاری از خدمات شایسته امام جمعه سابق دابودشت تشکر کرد و افزود: خوش درخشیدند و جانشین شان نیز حجت الله محمدی از چهرهای انقلابی و فاضل هستند این راه را با همزبانی ادامه خواهند داد، سفیراقا هستند و با حمایت مسئولین دغدغه مند مخصوصا در بحث معشیت و ویروس کرونا فعالیت موثری داشته باشند.حجت السلام و المسلمین مصطفی محمدی در این نشست گفت: نماز جمعه دایر باشد بلاشک تزلزل شکل نمیگیرد، البته نماز جمعه ای که انقلابی باشد  به ان عمل شود.
وی با بیان اینکه عمل نماز جمعه عنصر حفظ کننده نظام است، عنوان کرد: مانند دوره فتنه که مقام معظم رهبری در نماز جمعه صحبت کردند، مانند ابی بر آتش فتنه بود که آن را خاموش کرد.
امام جمعه دابودشت و دشت سر تصریح کرد:باید از حجت السلام تقی زاده تشکر کرد که در ابتدای نماز جمعه سختی ها و تلاش مضاعفی انجام داده اند و عملکرد موفقی داشتند و در جامعه این حرکت موثر را می دیدیم.
امام جمعه دابودشت پیش از این امام جمعه شهر عباس آباد بود و حجت اسلام تقی زاده که به امام جمعه شهر سرخرود منصوب شد به مدت هفت سال امامت جمعه دابودشت را بر عهده داشت.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjQz
 
 
کیمیا سامانه