سنگربان املی تیم نساجی:

ورزشکاران همراه با مدافعان سلامت/ سنگربان نساجی:همت مردمی در کمکرسانی ستودنی است

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۵ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
سنگربان املی تیم نساجی گفت:مردمان کشورمان همیشه حضور مردمی خوبی داشته اند و در کارهای خیر پیشقدم هستند، این بار نیز فعالیت های زیادی از گروهای جهادی و انجیوها انجام شده که قابل ستایش است.
ورزشکاران همراه با مدافعان سلامت/ سنگربان نساجی:همت مردمی در کمکرسانی ستودنی است
 

به گزارش سفیر هراز،محمد امین رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به فعالیت های مردمی درزمان ویروس کرونا گفت: مردم کشور ما با سختی ها کنار می آیند و در شرایط بحران پشت و پناه همدیگر هستند، همانطور که در سوانح و بلایای طبیعی به خوبی و با همدلی عمل کردند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه فرهنگ خوبی در کمک به دیگران داریم، عنوان کرد: بسیاری از خیرین حتی اسمشان هم گمنام است، زحمت زیادی می کشند و به هر دری می زنند تا به افراد محتاج کمکرسانی کنند.
سنگربان املی تیم نساجی از این همه فعالیت های خیرخواهانه ابراز امیدواری کرد و افزود: مردمان کشورمان همیشه حضور مردمی خوبی داشته اند و در کارهای خیر پیشقدم هستند، این بار نیز فعالیت های زیادی از گروهای جهادی و انجیوها انجام شده که قابل ستایش است.
وی ادامه داد: کارهای جهادی زیادی انجام می شود، از ساخت مواد ضدعفونی که بسیاری قدرت خرید آن را ندارند و از ساخت ماسک رایگان که می تواند کمک بزرگی برای افراد نیازمند باشد.
گلر تیم نساج تصریح کرد: قبل از هر بازی، بازیکنان هر کدام مقداری پول می گذارند و مبلغ جمع شده صرف این کارهای خیریه می شود .
وی در پایان خاطرنشان کرد: حس درونی مان و احساس رضایتی باطنی که خواهیم داشت تا مدتها حالمان را خوب می کند و این شعر سعدی را که می گوید بنی ادم اعضا یکدیگرند که در افرینش ز یک پیکرند را تداعی می کند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjQ5
 
 
کیمیا سامانه