امام جمعه آمل:

برای مراسمات محرم تابع ستاد کرونا هستیم/ برای مهار کرونا راهها باید بسته شوند

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۳ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت:یکی از ارزوهایم این است که دو هفته راهها بسته شود و ادارات و بازار شهرستان را تعطیل کنند در غیر اینصورت نمی توانیم این ویروس را کنترل و مهار کنیم.
برای مراسمات محرم تابع ستاد کرونا هستیم/ برای مهار کرونا راهها باید بسته شوند
 

به گزارش سفیر هراز،

خدمت رسانی به مردم یکی از روش های است که همیشه از صدر اسلام تا به حال توسط رهبران سیاسی به مسئولین تاکید شده است به همین خاطر بوده که رهبر کبیر انقلاب مسئولین را به خدمت رسانی برای مردم تشویق می کردند و می فرمایند: «... همه کسانی که دست اندرکار هستند و امور مملکت را می گردانند، به هر جوری که هست، بفهمند که حکومت ها... باید در خدمت ملّت باشند... به مردم حالی کنند که ما خدمتگزاریم) و نمونه بارز این خدمت گذاری امام علی (ع) است که الگوی برای تمام مردان تاریخ بوده و خواهد بود.

همانطور که به دوران 8 سال دفاع مقدی با افتخار یاد می کنیم در آینده برای حماسه آفرینی و خلق صحنه های از خودگذشتگی به ما خواهند بالید، در شرایط سخت کرونایی این فداکاری ها در تقویم ماندگار خواهد شد.

حجت السلام والمسلمین سید جلیل مرتضویی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز ویروس کرونا را امتحان سخت، اما درس بزرگی اشاره کرد و گفت: با توجه به فرمایشات رهبری، مردم آمل لبیک گویان به فرمان ولی امر خود وارد ای عرصه شدند و تاکنون خوش درخشیدند.

وی با بیان اینکه مرحله دوم کمک های مومنانه از عید قربان تا غدیر است، عنوان کرد: 2 هزار و 500 بسته  در سه مرحله و هر کدام به ارزش 500 هزار تومان و در سه مرحله محرم و سفر در محور شهرستانی انجام خواهد شد.

امام جمعه آمل شکل‌گیری رزمایش کمک مومنانه را از افتخارات کشور دانست و گفت: مردم ایران اسلامی با لبیک‌گویی به فرمان ولی امر خود وارد این عرصه شدند و تاکنون خوش درخشیده‌اند.

وی با تاکید اینکه آمل در کمک رسانی در زمان کرونا سنگ تمام گذاشت، خاطرنشان کرد: امل  زبانزد عام و خاص بود، چه بر حسب تشکل های ساخت مواد ضدعفونی بسیج و شهرداری و مردمی انجام داده شد که دست بهداشت و درمان را گرفت و کمک بزرگی بود.

مرتضویی در خصوص برگزاری مراسمات در هیات های آمل، خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند تابع پرتکل های ستاد کرونای شهرستان هستیم و منتظریم تا در بحث مراسمات محرم با توجه به وضعیت شهرستان تصمیم بگیرند.

وی با تاکید اینکه در در صورت تصمیم ستاد کرونا برای برگزاری بایدهمچنان مراعات کنیم، بیان کرد: پیشنهاد می کنم حتی در این صورت نیز پذیرایی و غذایی گرم نداشته باشیم و با رعایت پرتکل های بهداشتی انجام شود.

امام جمعه آمل در خصوص تعطیلی شهرستان و محدودیت در راهها خاطرنشان کرد: یکی از ارزوهایم این است که دو هفته راهها بسته شود و ادارات و بازار شهرستان را تعطیل کنند در غیر اینصورت نمی توانیم این ویروس را کنترل و مهار کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjQ1
 
 
کیمیا سامانه