امام جمعه آمل:

دکتر طهماسبی مرد حرف و عمل بود/ کشور را دو هفته تعطیل کنید

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۹ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: این شهادت پیامی بود تا کرونا را جدی بگیریم، جبهه سلامت این روزها شرایط سختی را دارند و با بیماری دست و پنجه نرم می کنند و از فشار کار زیاد خسته هستند.
دکتر طهماسبی مرد حرف و عمل بود/ کشور را دو هفته تعطیل کنید
 

به گزارش سفیر هراز،

حجت السلام والمسلمین سیدجلیل مرتضویی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به شهادت دومین مدافع سلامت امل گفت: در روزهای سخت کرونایی یادگار هشت سال دفاع مقدس را از دست دادیم که باید به مدافعان سلامت و خانواده شان تسلیت و البته تبریک گفت.

وی با بیان اینکه باید از دکتر طهماسبی درس گرفت، عنوان کرد: وقتی برای بیماری به او پیشنهاد دادند که به تهران منتقل شودف گفت اگر بیمارستان را ترک کنم، بیمارانم امیدشان را از دست می دهند، کمتر کسی با این عمل و تقوا سراغ داریم که بایستی این راه شهید برایمان الگو باشد.

امام جمعه امل تصریح کرد: این شهادت پیامی بود تا کرونا را جدی بگیریم، جبهه سلامت این روزها شرایط سختی را دارند و با بیماری دست و پنجه نرم می کنند و از فشار کار زیاد خسته هستند.

وی با تاکید اینکه دولت مردان باید راه حلی بیابند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیشتر نقاط کشور وضعیت قرمز دارد، به مدت یک یا دو هفته کل کشور را تعطیل کنید، تا به وضعیت نرمال برگردد، که بسیاری از کشورها ان روش را انتخاب کردند.

مرتضویی سلامت را اولویت جامعه خواند و ابراز کرد: باید بفکر معشیت و اقتصاد جامعه بود، مخصوصا برای قشر کم درآمد، چاره اندیشی شود، اما سلامت مردم اولویت همه چیز باید باشد.

وی اظهار کرد: دولت نباید گره مشکل کرونا را از سر خود باز کند  و مردم اینگونه پرپر شوند، جبهه سلامت شرایط سختی دارد و حجم بیماران زیاد است.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjM2
 
 
کیمیا سامانه