رئیس اداره بهداشت آمل:

وضعیت فوق العاده قرمز آمل با ۴۲۰ بستری/ درگیری بیش از ۷۰ نفر از کادر درمان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۵ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره بهداشت آمل گفت:متاسفانه همچنان وضعیت شهرستان همچنان قرمز است و بیش از 70 نفر از سیتم درمانی درگیر بیماری کرونا شدند.
وضعیت فوق العاده قرمز آمل با ۴۲۰ بستری/ درگیری بیش از ۷۰ نفر از کادر درمان
 

به گزارش سفیر هراز،

فرامرز اکبری در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه وضعیت آمل فوق العاده قرمز است، گفت:متاسفانه همچنان وضعیت شهرستان همچنان قرمز است و بیش از 70 نفر از سیتم درمانی درگیر بیماری کرونا شدند.

وی با بیان اینکه بیش از420 بیمار کرونایی در بیمارستان های آمل بستری هستند، عنوان کرد: به دلیل پشت خط ماندن بیماران کرونایی، روند کاهشی نداشته ایم.

رئیس اداره بهداشت آمل ادامه داد: به علت پر شدن اورژانس بیمارستان تا ترخیص شدن برخی از بیماران، برای راحتی حال بیماران بصورت موقت آمبولانس اورژانس در بیمارستان قرار گرفت که چند ساعت بیشتر طول نکشید.

وی در خصوص تعطیل شدن آمل خاطرنشان کرد: تعطیلی بانک ها و بازار در حوزه اختیارات شهرستان و استان نیست و باید از ستاد ملی ابلاغ شود.

وی با تاکید اینکه تنها راه برای کاهش این بیماری رعایت اصول بهداشت همگانی است، خاطرنشان کرد: بلااستثنا در بیرون از منزب ماسک بزنند، در مکان های شلوغ حضور نداشته باشند و فاصله اجتماعی را حد المکان رعایت کنند.

آمل از 11 تیرماه وضعیت قرمز گرفت و تا به امروز بیش از 2 هزار نفر در 5 بیمارستان این شهرستان بستری شدند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjIw
 

 
کیمیا سامانه