نماینده مردم آمل و لاریجان:

اقدام امریکا بی جواب نمی ماند/ زدن عین الاسد ایستادگی در مقابل امریکا بود

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۷ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل و لاریجان گفت: امریکا نه تنها به ایران ، بلکه باید برای اقداماتش به دنیا پاسخگو باشد.
اقدام امریکا بی جواب نمی ماند/ زدن عین الاسد ایستادگی در مقابل امریکا بود
 

به گزارش سفیر هراز،رضا حاجی پور در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اقدام تروریسی آمریکا به هواپیمای مسافربری ماهان گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی، ایران در مقابل آمریکا با شجاعت ایستاد و این برایشان قابل تحمل نبود، البته امروز می ترسند، جواب محکمی بدهیم و قطعا بی جواب نخواهند ماند.

وی با بیان اینکه ایران به خوبی توانست در مقابل آمریکا بایستد، عنوان کرد:در صد سال اخیر هیچ کشوری در مقابل امریکا نایستاد در حالی که ایران با زدن عین الاسد عملا در مقابل امریکا ایستاد و قدرت خود را نشان داد.

نماینده مردم امل و لاریجان تصریح کرد: اقدام امریکا برای هواپیمای مسافربری غیر مسلح که خوشبختانه خلبان آن توانست با مهارت خاصی ارتفاع کم کند ولی با این وجود هم وطنان ما دچار اسیب شدند، نقض قانون کرده است و بلافاصه مسئولین امور خارجه و سپاه  واکنش نشان دادند و حتما جواب سختی به آنان خواهند داد.

وی اقدام تروریستی امریکا را نقص معاهدات بین المللی خواند و خاطرنشان کرد: امریکا نه تنها به ایران ، بلکه باید برای اقداماتش به دنیا پاسخگو باشد.

حاجی پور رفتار آمریکا را از روی ترس در مقابل کشورمان دانست و اظهار کرد: با توجه به فشارها و تحریم های که به کشورمان وارد کرده است، نتیجه ای نگرفته، می خواهد با ورد این روش ترس و وحشت ایجاد کند، در حالی که به فرموده رهبر کبیر انقلاب هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی در پاسخ به اینکه چرا مجامع بین المللی سکوت می کنند، عنوان کرد: در 41 سال بعد از پیروزی انقلاب  هیچ  کشوری کنار ما قرار نگرفت، جزء کشورهای اسلامی و برخی از کشورهای آمریکای جنوبی، چین و روسیه، اکثریت کشورها در اختیار آمریکا هستند .

نماینده این دوره مجلس اسلامی به اقدامات قانون گریزی آمریکا اشاره کرد و یادآور شد: در طول تاریخ آمریکا حقوق بسیاری از کشورها را نقض کرده است و به دنبال تمامیت خواهی خود در جهان است.

وی با تاکید اینکه آمریکا به دنبال اهداف کثیف خود در ایران است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را می کند تا به ذخایر و منابع ما  دست پیدا کند، اما هرگز نمی تواند به این خواسته خود برسد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjI2
 

 
کیمیا سامانه