رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل:

کسب 48 مدال بین المللی و جهانی در سال گذشته/ نیمی از هیات های ورزشی آمل برتر استان شدند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۹ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: فعالیت ۴۶ هیات ورزشی در آمل گفت:: خوشبختانه در ارزیابی سال ۹۸ بیش از نیمی بعنوان هیاتها نمونه استانی معرفی شدند.
کسب 48 مدال بین المللی و جهانی در سال گذشته/ نیمی از هیات های ورزشی آمل برتر استان شدند
 

به گزارش سفیر هراز،اسماعیل پهلوان در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به فعالیت  ۴۶ هیات ورزشی در آمل گفت:: خوشبختانه در ارزیابی سال ۹۸ بیش از نیمی بعنوان هیاتها نمونه استانی معرفی شدند.
وی با بیان اینکه فعالیت خوبی در هیات های ورزش شهرستان انجام شد، عنوان کرد: با برنامه ریزی و سازمانی و همچنین نظارت های بعمل آمده و تلاش  و همت خوب مجموعه ورزش و جوانان شهرستان ،خوشبختانه در سال گذشته  موفق به کسب ۴۸ مدال بین المللی، آسیایی و جهانی در ۱۳ رشته ورزشی والیبال، والیبال نشسته، بسکتبال، بسکتبال با ویلچر، کشتی آزاد و فرنگی، تنیس، بوکس، رزمی، ووشو، وزنه برداری، دوومیدانی کارگران و فوتبال پیوند اعضاء شدیم که در نوع خود یک اتفاق مهم و برای اولین بار هم به لحاظ کیفیت و هم تعداد بوده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل تعداد ورزشکاران سازمان یافته را بیش از 15 هزار نفر خواند و تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا و بسته شدن باشگاهها، مدیران باشگاهها و هم مربیان بشدت متضرر شدند و امیدوارم با رعایت پرتکل های بهداشتی وضعیت هر چه زودتر سفید شود و که فعالیت باشگاهها مجددا از سر گرفته شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر آمل دارای بیش از ۲۰۰ باشگاه ورزشی دولتی وخصوصی است، که بیش از  76 باشگاه و 55 مربی برای تسهیلات کرونا نام نویسی کردند، وجود ویروس کرونا ضربه زیادی برای مربیان و باشگاه ها وارد کرده است، با وجود بخش نامه اداره کل ورزش استان تسهیلاتی برای متقاضیان در نظر گرفته شد تا بخشی از این مشکلات حل شود.
پهلوان خاطرنشان کرد: برتر شدن هیات های ورزشی در سطح استان دلیلی بربی نقص بودن و عدم وجود ضعف نبوده و هیاتهای شهرستان می بایست از همه ظرفیت های ممکن استفاده تا زمینه بروز و ظهور تمامی استعدادهای ورزشی را فراهم سازند.
وی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه هارمونی و هماهنگی خوبی امروز در مجموعه ورزش شهرستان حاکم بوده و برخی از هیاتهای شهرستانی علیرغم تلاش هایی که صورت دادند نتوانستند به اندازه نام آمل رضایت جامعه هدف خود را جلب نمایند و ضروری است باهماهنگی هیاتهای مربوطه استانی در صدد رفع ضعف و تقویت هیات عمل نمایند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjA0
 

 
کیمیا سامانه