رئیس اداره بهداشت آمل:

بستری بیش از ۲ هزار بیماری کرونایی تا به امروز در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۴ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره بهداشت آمل گفت: بعد از بیمارستان امام خمینی ره که از ابتدا به بیماران کرونایی اختصاص داشت، بیمارستان امام علی ع، بیمارستن شمال، بیمارستان امام رضا ع و بیمارستان 17 شهریور نیز از برای پذیرش بیماران کرونایی مهیا شده است.
بستری بیش از ۲ هزار بیماری کرونایی تا به امروز در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، فرامرز اکبری در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به بیش از 340 بیمار کرونایی در بیمارستان های آمل، گفت: متاسفانه وضعیت شهرستان همچنان قرمز است و تمام بیمارستان های شهرستان به پذیرش و بستری بیماران کرونایی اقدام می کنند .
وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از 2 هزار نفر در بیمارستان های آمل بستری شدند، عنوان کرد: متاسفانه عادی شدن ویروس کرونا در جامعه و عدم رعایت پرتکل های بهداشتی ، با وجود کاهش نسبی، باعث شیوع مجدد این بیماری در شهرستان شد .
رئیس اداره بهداشت آمل با تاکید اینکه بیمارستان ها از تمام ظرفیت خود برای پذیرش بیماران کرونایی اقدام می کنند، خاطرنشان کرد: بعد از بیمارستان امام خمینی ره که از ابتدا به بیماران کرونایی اختصاص داشت، بیمارستان امام علی ع، بیمارستن شمال، بیمارستان امام رضا ع و بیمارستان 17 شهریور نیز از برای پذیرش بیماران کرونایی مهیا شده است.
وی به ضرورت توجه مردم به پرتکل های بهداشتی اشاره کرد و افزود: کم توجهی به رعایت موارد بهداشتی، فاصله اجتماعی و برگزاری مراسمات باعث شد بعد از مدتی کاهش این بیماری، شاهد روند افزایشی هستیم.
اکبری رعایت به در خانه ماندن توصیه کرد و یاداور شد: از تجمع چه بصورت خانوادگی باشد و چه بصورت کاری خوداری کنید و حتما فاصله اجتماعی را با اطرافیان رعایت کنید.
وی در پایان از همکاران خود در اداره بهداشت تشکر و قدردانی کرد و ادامه داد: کادر درمان و پزشکان در این چند ماه تمام تلاش خود را برای درمان بیماران انجام داده اند که در این بین رئیس بیمارستان امام خمینی ره و یکی از پزشکان عمومی این بیمارستان به کرونا مبتلا شده اند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTkx
 

 
کیمیا سامانه