امام جمعه آمل:

سرنخ اصلی ارازل و اوباش را دستگیر کنید/ امریکا مدعی دروغین حقوق بشر

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۶ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت:شخصی که در هر جای امل درگیری می شود، این شخص سرنخ اصلی است، که اگر با این فرد برخورد شود بخشی از مشکلات این شهر و شهرهای همجوار حل خواهد شد.
سرنخ اصلی ارازل و اوباش را دستگیر کنید/ امریکا مدعی دروغین حقوق بشر
 

به گزارش سفیر هراز،

سید جلیل مرتضویی در نماز جمعه این هفته با اشاره به عملکرد خوب قوه قضایه گفت: امروز قدرتی که رقم خورده است و برخورد ارازل در دستور کار  قرار گرفته، کار انقلابی که انجام شده و حتی ساعت  ونیم شب ارازل سرکوب شدند؛ باعث شده شهرمان، بخش ها و روستاها به سمت ارامش و امنیت پیش می رود.

وی با بیان اینکه سرنخ اصلی این درگیری ها را مجازات کنید، عنوان کرد: کسانی که دستگیر کردید، عقبه ای دارند، کسانی که  بساط عیش و نوش آنان را فراهم می کنند، شخصی که در هر جای امل درگیری می شود، این شخص سرنخ اصلی است، که اگر با این  فرد برخورد شود بخشی از مشکلات این شهر و شهرهای همجوار حل خواهد شد.

 امام جمعه آمل از دستگاه قضا خواست تا بر قیمت های اجناس کنترل داشته باشند، اظهار کرد:هرچند تعزیرات و مبارزه و گران فروشی نظارت دارند، با این وجود، برای یک کالا پنح قیمت را شاهد هستیم، قالب بازاریان انسان های متدین هستند، برخی ها فرصت طلب هستند که باید با این افراد با شدت تمام برخورد کنیم .

وی از قیمت دو برابری شن و ماسه ابراز ناراحتی کرد و افزود: گرد و خاک معادن امروز فقط برای شهروندان است، در حالی کمتر از یکسال قیمت شن و ماسه دوبرار شده است، دادستان باید برای حفظ حقوق بیت المال بعنوان مدعی عموم وارد این داستان شود  و با ریز بینی برخورد کند .

مرتضویی با تاکید اینکه  مسئولین نظام و دست اندرکاران معتاد را باید بعنوان بیمار بدانند، خاطرنشان کرد: باید برای رفع این مشکلات گام برداریم این جوانانی که دارای اعتیاد هستند به خانواده برگردند  والبته با فرصت طلبان برخورد قاطع شود؛ بطوری که  فکر سودجویی و مال اندوزی نداشته باشند.

وی آمریکا را مدعی دروغین حقوق بشر خواند و تصریح کرد: امریکای که امروز مدعی حقوق بشر به عمد هواپیمای مسافربری ما رو زد، ما این روز را فراموش نمی کنیم و به دنیا نشان دادیم ایران حقوق بشر عملی را بعنوان کرامت انسانی می پذیرد؛ کرامتی که مسلمان یا دینی دیگر فرقی نمی کند و برای انسانی  بودن جایگاه والایی قرار داده است.

امام جمعه آمل اظهار کرد: مدعیان دروغین فقط به منافع خود فکر می کند، جنگ در یمین، افغانستان، فلسطین، کشور کودک کش، عربستان جاهل، بعنوان مدعیان حقوق بشر سکوت می کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTUw
 

 
کیمیا سامانه