تقدیراز نائب رئیسان برتر ورزش آمل

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۲ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
نشست فصلی نائب رئیسان هیات های ورزشی شهرستان آمل پیش از ظهر روز سه شنبه سوم تیرماه در سالن اجتماعات شهید ورزشکار حاجی زاده برگزار شد.
تقدیراز نائب رئیسان برتر ورزش آمل
 

به گزارش سفیر هراز،

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر به ویژه دختران شایسته ورزش آمل گفت : حوزه ورزش بانوان عملکرد شایسته و قابل تقدیری در سال گذشته داشته و نشان داد ظرفیت های زیادی در ورزش بانوان داریم و در صورت داشتن یک برنامه اصولی و توجه جدی تر آینده بسیار درخشانی در حوزه ورزش عمومی و قهرمانی در این زمینه خواهیم داشت.

▫️دکتر پهلوان ادامه داد: شتاب فزاینده در زمینه بانوان ، نتیجه کار تیمی و همدلی حوزه ورزش بانوان و نائب رئیسان هیات های ورزشی به ویژه  مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان بوده و جا دارد از همه عزیزان تقدیر نمایم.

▫️متولی ورزش آمل سپس موانع پیش روی ورزش بانوان را کمبود فضاهای ورزشی،عدم فرهنگ سازی در جامعه و خانواده،کمبود نیروهای کارآزموده و باتجربه و نیز دسترسی نداشتن به فضاهای ورزشی عمومی و گران بودن دانست و افزود: تلاش های خوبی در چند وقت اخیر در ورزش بانوان شهرستان صورت گرفته و در جهت ارتقا بیشتر نیازمند عزم شهرستانی همراه با ایجاد فضاهای ورزشی ویژه بانوان می باشد.

▫️اسماعیل پهلوان در ادامه افزود: کلاس های آموزشی خوبی در سطح شهرستان برگزار کردیم و امروز خوشحالیم ورزش بانوان امل در خیلی از رشته های ورزشی فعال و در مسیر قهرمانی قرار گرفت و اظهار امیدواری کرد در آینده نه چندان دور دختران شایسته آملی سهم بیشتری در حوزه قهرمانی شهرستان کسب نمایند.

▫️وی راهکارهای لازم برای ارتقاء سطح ورزش بانوان را ایجاد فضاهای ورزشی ویژه بانوان،تربیت مربیان زن در گرایش های مختلف ورزشی،فعال سازی رسانه های گروهی در افزایش سطح فرهنگ گرایش به ورزش بانوان و همچنین برگزاری مسابقات و جشنواره های تفریحی ورزشی بانوان دانست و تاکید کرد با حفظ روحیه وفاق و همدلی و در سایه تلاش و همکاری مطمئنا اتفاقات شایسته ای در زمینه ورزش بانوان بروز خواهد نمود.

▫️در پایان از نائب رئیسان برتر شهرستان تقدیر شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTQw
 

 
کیمیا سامانه