رئیس هواشناسی امل :

هوایی ابری و نسبتاً خنک در هفته آینده

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۵ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس هواشناسی امل گفت: فردا هوایی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده خواهیم داشت که وزش باد و کاهش دما همراه خواهد بود؛ همچنین بیشینه دما در مناطق غربی استان، بین 26 تا 28 درجه و در مناطق مرکزی وشرقی، بین 28 تا 31 درجه سلسیوس تخمین زده می شود.
هوایی ابری  و نسبتاً خنک  در هفته آینده
 

به گزارش سفیر هراز،

هوشنگ بهزادی در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به وضعیت آب و هوایی مازندران گفت: امروز آب و هوایی صاف تا قسمتی ابری خواهیم داشت که در اواخر وقت  با افزایش ابر و وزش بادنسبتا شدید موقتی همراه خواهد بود

وی ادامه داد: بیشینه دما در مناطق غربی استان، بین 29 تا 31  درجه و در  مناطق مرکزی وشرقی، بین 31 تا 34 درجه سلسیوس است و در روز گذشته بیشینه دما در استان، بین 32 تا 36 درجه سلسیوس بود.

رئیس هواشناسی امل تصریح کرد: فردا هوایی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده خواهیم داشت که  وزش باد و کاهش دما همراه خواهد بود؛ همچنین بیشینه دما در مناطق غربی استان، بین 26 تا 28 درجه و در  مناطق مرکزی وشرقی، بین 28 تا 31 درجه سلسیوس تخمین زده می شود.

وی با بیان اینکه هوای استان خنک تر خواهد شد، خاطرنشان کرد: جمعه شب تا دوشنبه 9 تیر ماه، هوایی ابری  و نسبتاً خنک ، با بارش متناوب و پراکنده باران، وزش باد و احتمال رعد‌و‌برق خواهیم داشت که بیشینه دما در مناطق غربی استان بین 22 تا 25 درجه و بین 23 تا 27 درجه سلسیوس در  مناطق مرکزی وشرقی پیش بینی می شود.

بهزادی هوای سه شنبه 10 تیر ماه را صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خبر داد و عنوان کرد: از بعدازظهر در ارتفاعات استان با رشد ابر همراه خواهد بود، بیشینه دما نیزدر مناطق غربی استان، بین 25 تا 28 درجه و در مناطق مرکزی وشرقی، بین 28 تا 31  درجه سلسیوس در نظر گرفته شده است.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTQ4
 

 
کیمیا سامانه