اولین جلسه شورای ورزشی شهرستان آمل؛

ستاد پشتیبانی وتجلیل از قهرمانان ورزشی تشکیل می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۳ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
اولین جلسه شورای ورزشی شهرستان آمل در سال ۹۹ پیش از ظهر روز چهارشنبه چهارم تیرماه به ریاست معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در محل فرمانداری آمل تشکیل شد.
 

به گزارش سفیر هراز،

اولین جلسه شورای ورزشی شهرستان آمل در سال ۹۹ پیش از ظهر روز چهارشنبه چهارم تیرماه به ریاست معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در محل فرمانداری آمل تشکیل شد.

▪️معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و دهه کرامت از فعالیت ها و عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر و عنوان کرد: به واسطه تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان شاهد اتفاقات خوبی در حوزه علمی و عملی در ورزش آمل بودیم و ایشان تمام تلاش و انرژی را صرف ارتقا سطح ورزشی شهرستان بکار گرفته و ادامه داد نیازمند مشارکت و همراهی تمامی دستگاههای عضو شورا در کنار اداره ورزش و جوانان می باشد.

▪️مهندس سید جعفر رسولی با گلایه از عدم حضور برخی ادارات در جلسه شورای ورزشی افزود: اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست و به دستگاههای کم توجه به امر ورزش متذکر میشوم غیبت در جلسه شورای ورزشی اصلا مورد قبول نمی باشد.

رئیس شورای ورزشی شهرستان آمل سپس ادامه داد افتخارات حاصل شده نتیجه کارهای زیرساختی سنوات گذشته و تلاش دست اندرکاران ورزشی اعم از اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی بوده و در جهت تقویت تیم ها و ورزشکاران شهرستان از تشکیل ستاد پشتیبانی و تجلیل از قهرمانان با نظارت مستقیم فرمانداری و مشارکت دستگاهها ،خیرین و شرکت ها خبر داد.

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت: تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان امل قابل تقدیر بوده و عنوان کرد مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در کنار ورزش شهرستان بوده و از بکارگیری تمامی ظرفیت های مادی و معنوی جهت پیشبرد امور ورزشی خبر داد و پیشنهاد نمود تمهیدات لازم جهت جذب قهرمانان و مستعدین ورزشی در بدنه شهرداری آمل و شرکت ها فراهم تا قهرمانان عزیز با کمترین دغدغه مالی به انجام تمرینات و فعالیت های ورزشی بپردازند.


در ابتدای این جلسه اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گزارش مبسوطی از عملکرد اداره ورزش در حوزه های همگانی،بانوان،قهرمانی،آموزشی،استعدادیابی و باشگاهی ارائه داد.

متولی ورزش آمل در این جلسه گفت: افتخارات به دست آمده نتیجه مدیریت و توجه خاص مهندس رسولی فرماندار ویژه شهرستان ،شهرداری ها و بخشداری ها و همچنین دستگاههای اجرایی شهرستان کنار ورزش و جوانان بوده و جا دارد از همگان  تشکر و تقدیر نمایم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTQ2
 

 
کیمیا سامانه