مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران:

10درصد مازندرانی ها زیر خط فقر هستند/ فعالیت ۳۶۰ مرکز نیکوکاری تا پایان سال

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۲ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران گفت: 180 مرکز نیکوکاری تا به امروز تاسیس کردیم و تا پایان سال 180 مرکز نیکوکاری تاسیس خواهد شد، که جمعا 360 واحد مرکز نیکوکاری تا پایان سال خواهیم داشت.
10درصد مازندرانی ها زیر خط فقر هستند/ فعالیت ۳۶۰ مرکز نیکوکاری تا پایان سال
 

به گزارش سفیر هراز، حجت السلام والمسلمین بشیر عالیشاه در حاشیه افتتاح مرکز خیریه شهدای آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز  گفت : 10 مرکز نیکوکاری امروز در آمل افتتاح شد؛ راه اندازی این مراکز خیریه در هر محله یکی از اقدامات مهم و موثر برای شناسایی نیازمندان و رسیدگی به مشکلات آنان است.

وی با بیان اینکه پیش از این 7 مرکز نیکوکاری در آمل وجود داشت، عنوان کرد: در سه ماه اول امسال 38 میلیارد ریال کمک مومنانه را در این شهرستان جمع اوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره مازندران تصریح کرد: یکی از این مراکز در دهه کرامت قرار است به 88 نوعروس نیازمند جهیزیه هدیه دهد.

وی از وجود 360 مرکز نیکوکاری تا پایان سال در مازندران خبر داد و افزود: 180 مرکز نیکوکاری تا به امروز تاسیس کردیم و تا پایان سال 180 مرکز نیکوکاری تاسیس خواهد شد، که جمعا 360 واحد مرکز نیکوکاری تا پایان سال خواهیم داشت.

حجت السلام عالیشاه 10 درصد جمعیت مازندران را زیر فقر خواند و تاکید کرد: مازندران 3 میلیون 200 هزار نفر جمعیت دارد، 320 هزار نفر، یعنی 10 درصد زیر خط فقر هستند؛ امیدوارم با کمک های مردمی بتوانیم برنامه حمایتی خوبی داشته باشم

وی ادامه داد: 76 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هستند که  بیش از 130 هزار نفر خواهند بود، این خانوارها از تمامی خدمات کمیته امداد حضرت امام ره  مازندران استفاده می کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTQ1
 

 
کیمیا سامانه