نقش پررنگ حوزه ورزش همگانی بر سلامت افراد⁦⁩

تاریخ انتشار : شنبه - ۳۱ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
جلسه کارگروه توسعه ورزش همگانی شهرستان آمل پیش از ظهر روز شنبه ۳۱ خرداد به ریاست دکتر پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل تشکیل شد.
 نقش پررنگ حوزه ورزش همگانی بر سلامت افراد⁦⁩
 

به گزارش سفیر هراز،

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در این جلسه گفت: امروزه همگان به نقش ورزش به ویژه ورزش همگانی واقفند و روزانه مقالات و مطالب مختلفی در این زمینه انتشار پیدا میکند که همین موضوع کافیست سیاست گذاران ورزشی برنامه های ویژه وخلاقانه ای در حوزه همگانی تدوین و نیز از تمامی ابزار و امکانات لازم جهت بسط و گسترش ورزش استفاده نمایند که ماحصل آن رابطه مستقیم با دو موضوع سلامت و نشاط اجتماعی خواهد بود.

متولی ورزش آمل ادامه داد: علیرغم اینکه آمل در حوزه همگانی برابر اعلام معاون محترم توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بهترین عملکرد را در بین شهرستانهای استان داشته اما این کافی نبوده و در این حوزه می بایست تلاش ها بیشتر و انتطار داریم تمامی دستگاههای همیار که بنوعی در زمینه ورزش به ویژه ورزش همگانی نقش ایفا می کنند عمیق تر وجدی تر ورود پیدا کنند تا بتوانیم شهری سالم تر همراه با شور و نشاط اجتماعی بهتری داشته باشیم.

اسماعیل پهلوان سپس با تقدیر از سرپرست و کارشناسان حوزه ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان و هیاتهای ورزشی امل اعلام کرد: موضوع کرونا سبب نشد که موضوع ورزش همگانی متوقف شود و در طرح پویش ورزش در منزل آمل سرآمد استان شد.

وی اظهار امیدواری کرد: فعالیت ها در سالجاری با قوت و شدت بیشتری برنامه ریزی و پیگیری شود و از تغییر هیات همگانی آمل خبر داد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTMz
 

 
کیمیا سامانه