مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

خبرنگاران رسانه، در تراز انقلاب باشند

تاریخ انتشار : جمعه - ۳۰ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حرکت در تراز انقلاب را معیار سلامت رسانه‌ها عنوان کرد.
خبرنگاران رسانه، در تراز انقلاب باشند
 

به گزارش سفیر هراز،

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان ظهر امروز در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی رسانه ای گره در نکا گفت: انسجام اصحاب رسانه در مسیری روشن به سمت توسعه،  آبادانی و اعتلای همه جانبه کشور ، تنها در گرو انقلابی بودن میسر خواهد بود.

وی افزود: رسانه‌ها با حرکت در تراز انقلاب، می‌توانند زمینه‌های رشد جامعه را فراهم کرده و در عرصه انتقادات سازنده و منصفانه نیز می‌توانند دغدغه مردم و مسئولین را به درستی تبیین نمایند.

وی اذعان داشت: جشنواره ملی گره با هدف شناسایی و تقدیر از برترین‌های اطلاع‌رسانی درست و بهنگام در ارتباط با کرونا از اسفندماه سال ۹۸ با همت بسیج رسانه مازندران و شهرستان نکا ، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران فراخوان داد.

وی افزود: بر اساس این گزارش در مجموع، ۲۲۱ اثر از ۲۳ استان کشور به جشنواره ارسال شد که پس از راستی آزمایی ۱۹۰ اثر در اختیار داوران قرار گرفت و در پایان « ۶ اثر از ۵ استان به عنوان آثار برگزیده و ۴ اثر نیز به عنوان اثر شایسته تندیس» انتخاب شدند.

وی از اینکه برای نخستین بار جشنواره ملی مطبوعات با موضوع تخصصی یادداشت نویسی برگزار شد اظهار خرسندی نموده و خاطرنشان ساخت: ما از دست اندرکاران این برنامه صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم و امیدواریم مطبوعات استان و کشور در مسیر انقلاب و آرمان‌های ارزنده‌اش ، بیش از پیش افتخارآفرین باشد.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه این جشنواره که برای دریافت آثار رسانه‌ای از ۱۵ اسفند ۹۸ تا ۱۵ فروردین ۹۹ فراخوان داشت، ظهر پنجشنبه ۲۹ خردادماه و هم‌زمان با سالروز شهادت دکتر شریعتی در نکا برگزار شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTMw
 

 
کیمیا سامانه