رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل:

دارا بودن بیش از 2 هزار جمعیت فعال هلال احمر در آمل/ برگزاری پنجمین دوره اتخابات جمعیت هلال احمر در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۳ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر با رعایت پروتوکل های بهداشتی در شهرستان آمل برگزار شد و با حضور حداکثری اعضای جوانان و داوطلبان فعال رو به رو بودیم
دارا بودن بیش از 2 هزار جمعیت فعال هلال احمر  در آمل/ برگزاری پنجمین دوره اتخابات جمعیت هلال احمر در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در گفت و گو با سفیرهراز گفت:  همزمان در سراسر کشور پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر برگزار شده و به تبع آن نیز در شهرستان آمل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: نزدیک به 45 روز پیش طی اطلاع رسانی به وسیله پیامک و رسانه های ارتباطی به اعضای فعال این مجموعه اطلاع داده شد که می‌تواند برای انتخابات شورای اجرایی و بازرسی کاندید شوند .

نیکزاد با بیان این که 2265 نفر عضو جوانان و داوطلبان فعال داریم بیان کرد: امروز این اعضا به صورت داوطلبانه به پای صندوق های رای آمده و اعضای شورای اجرایی خودشان را انتخاب کردند .

این مقام مسئول در پایان گفت: انتخابات تا عصر امروز ادامه داشته و پس از شمارش آرا به ترتیب یدالله باقری ، محسن آسوری ، محمد علی دعاگو و محسن رحمانی به عنوان اعضای اصلی شورای اجرایی و فرزاد نقی زاده به عنوان عضو علی البدل این شورا انتخاب شد. همچنین مجید بخشی نیز به عنوان عضو بازرسی و مهدی اکبر پور نیزعلی البدل آن انتخاب شد.

لازم به ذکر است که هلال احمر در واقع یک NGO یا موسسه غیردولتی است که معمولاً در کارهای عام المنفعه و موسسات خیریه فعالیت دارد و یک هیئت مدیره آن را هدایت می کند که از گذشته تا به حال به عنوان بازو و پشتیبان و مشاور خدمت می کند. هر چهار سال یک بار از بین داوطلبان عضو این خانواده بزرگ هلال احمر یک هیئت به عنوان شورای اجرایی و بازرسی انتخاب می‌شوند و این افراد به عنوان بازوان مالی مشاوره ای در هدایت این مجموعه و نظارت در وضعیت و شفافیت مالی در این سازمان شرکت دارند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTE2
 
 
کیمیا سامانه