بخشدار مرکزی آمل:

آسیب سقف بیش از 60 خانه دربخش مرکزی آمل/ قطع برق روستاها رفع شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۵ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
بخشدار مرکزی آمل گفت:منازل بالای 40 سال آسیب جدی دیدند، سقف آنان کاملا از بین رفته است و برخی از دیوارخانه ها، و سقف خانه های نو ساخته را درگیر کرده است.
آسیب سقف بیش از 60 خانه دربخش مرکزی آمل/ قطع برق روستاها رفع شد
 

به گزارش سفیر هراز،

زینب سلطانی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه بیشتر خسارت طوفان مشکل قطعی برق بود، گفت: پاره شدن سیم اکثر روستاههای بخش های مرکزی منجر به قطعی برق شد، بخاطر وجود پمپ ها، اگر برق قطع شود، آب نیز قطع خواهد شد و مشکل را دوچندان می کند.

وی با بیان اینکه از ساعت ابتدایی پایه کار بودند و اکیپ های کمکی به محل اعزام شدند، عنوان کرد: از ساعت سه صبح تا 4 بعدازظهر با فعالیت های که انجام شد، برق تمام مناطق وصل شد.

بخشدار مرکزی آمل از آسیب سقف بیش از 60 خانه خبر داد و تصریح کرد: منازل بالای 40 سال آسیب جدی دیدند،  سقف آنان کاملا از بین رفته است و برخی از دیوارخانه ها، و سقف خانه های نو ساخته را درگیر کرده است، با هلال احمر صحبت کردیم تا نایلون زده شود و مشکل تا حدودی برطرف شود، البته کارشناسان بنیاد مسکن از ساعات ابتدایی برای براورد هزینه کارشناس به منازل اسیب دیده فرستاده شد، تا برای دادن وام و تسهیلات اقدام کنند.

وی با تاکید اینکه گلخانه ها در طوفان شب گذشته بسیار آسیب دیدند، اظهار کرد: گلخانه ها و باغات بود آسیب دیدند، مثلا در روستای تجن جار، 20 گلخونه دچار  آسیب شدند.

سلطانی ادامه داد: در اکثر روستاها بطور میانگین  دوتا خرابی داشتند؛ اما عمدتا مشکل برق بود، شدت باد شدید 94 کیلومتر بر ساعت باعث بروز این مشکل شد .

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDgw
 

 
کیمیا سامانه