رییس شورای اسلامی شهر آمل:÷

تصویب310 میلیارد تومانی بودجه شهرداری آمل/شهرداری شایسته سالاری را لحاظ کند/

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۹ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت:اگر در سال 99 منابع ملی وارد شهر نشود و ممیزی که بارها و بارها به اجرای آن تاکید کردیم استارتش زده نشود مطمئنا به بودجه 310 میلیاردی نخواهیم رسید و عملا در اجرای پروژه های خودمان می مانیم .
تصویب310 میلیارد تومانی بودجه  شهرداری آمل/شهرداری شایسته سالاری را لحاظ کند/
 

به گزارش سفیر هراز،  خسرو ابراهیم زاده در جلسه شورای شهر با بیان تصویب نهایی بودجه 310 میلیارد تومانی شهرداری آمل گفت : بودجه شهرداری برای سال 99 مطابق لایحه ارسالی از سوی شهرداری 310 میلیارد تومان بوده که پس از بررسی ها و برگزاری جلسات فراوان و متعدد در شورا این میزان بودجه به تصویب نهایی رسید .

وی با بیان وضعیت اقتصادی امسال عنوان کرد: با توجه به شرایط تورمی، وضعیت بد اقتصادی و درآمد شهرداری، در مدیریت هزینه ها باید بیشتر فکر و بررسی کنیم تا علاوه بر هزینه های جاری پروژه هایی که در اولویت هستند نیز تکمیل یا اجرا شوند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل بحران را نتیجه شرایط اقتصادی و تحریم ها دانست و اظهار کرد: متاسفانه برای اجرا و تکمیل پروژه های مختلف هر ساله بحث می شود، اما عملا خروجی ندارد و اگر نتوانیم در مدت زمان باقی مانده از این دوره شورا مدیریت کنیم شورای دوره پنجم عملا بدون هیچ کاری به پایان می رسد .

وی با تاکید اینکه تاکنون هر گونه پیشنهادی که برای حمایت از پرسنل ارائه شده هیچ گونه مخالفتی از سوی شورا نشده است خاطرنشان کرد : یکی از موضوعاتی که در چند روز اخیر دستخوش حاشیه های زیادی شده و یک عده به طریقی موج سورای می کنند و به یک طریقی به برخی از بداخلاقی هایی که امروز در جامعه مرسوم است دامن می زنند موضوع اضافه کاری پرسنل شهرداری است.

ابراهیم زاده تصریح کرد: امروز به مردم، شهروندان و مجموعه کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته اعلام می کنم اگر جریانی بر علیه برخی از مدیران شهرداری اتفاق می افتد به این خاطر است که امروز بعضی ها خودشان را دلسوز یک قشری می دانند، با مستندات صحبت می کنم بر اساس اطلاعاتی که از 4  شهر هم تراز آمل تهیه کردیم نحوه پرداخت اضافه کار و وضعیت حقوق در آمل شرایط بهتر و متفاوت تری نسبت به شهرهای دیگر دارد، ولی متاسفانه به دلیل عدم اطلاع برخی از عزیزان توپ را در زمین شورا انداختند .

وی با تاکید اینکه انتظار داریم شهرداری در بکارگیری نیروها و اضافه کاری شایسته سالاری را لحاظ کند، بیان کرد: تا بهانه دست عده خاصی داده نشود که بخواهند امروز دلسوز شورا، شهرداری و سازمان ها شوند، در بودجه، بحث معیشتی کارکنان و خیلی از این موارد در مجموعه دیده شد، اما با توجه به شرایط تورمی، اقتصادی و عدم کسب درآمدی که در حال حاضر شهردای با آن مواجه است، به ناچار باید سیاست انقباظی در پیش گرفته شود و این طور نیست که شورا شمشیر از رو ببندد که حتما بایستی این مبلغ کم گردد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل در پایان خاطرنشان کرد: اگر در سال 99 منابع ملی وارد شهر نشود و ممیزی که بارها و بارها به اجرای آن تاکید کردیم استارتش زده نشود مطمئنا به بودجه 310 میلیاردی نخواهیم رسید و عملا در اجرای پروژه های خودمان می مانیم .

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDg1
 

 
کیمیا سامانه