گلر آملی تیم سایپا :

نقش پر رنگ ورزشکاران در کمک مومنانه/گروههای خودجوش بسیار فعالیت های جشمگیری داشتتند

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
گلر تیم سایپا گفت: برخی از افراد جامعه تصور می کنند فوتبالیست ها در امور خیریه شرکت نمی کنند، در حالی که چند کمپین توسط فوتبالیست ها شکل گرفت که در برخی از آنان شرکت کردم.
نقش پر رنگ ورزشکاران در کمک مومنانه/گروههای خودجوش بسیار فعالیت های  جشمگیری داشتتند
 

به گزارش سفیر هراز،حامد فلاح زاده  در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به کمک مومنانه گفت: با وجودی که در شرایط بحرانی انتظار می رفت دولت بیشتر به کمک رسانی بپردازد، اما شاهد بودیم که در جامعه گروههای خودجوش بسیار فعالیت های  جشمگیری داشتتند.

وی با بیان ورزشکاران می توانند نقش موثری در کمک رسانی داشته باشند، عنوان کرد: برخی از افراد جامعه تصور می کنند فوتبالیست ها در امور خیریه شرکت نمی کنند، در حالی که چند کمپین توسط فوتبالیست ها شکل گرفت که در برخی از آنان شرکت کردم.

گلر تیم سایپا تصریح کرد: البته بخاطر شرایط اقتصادی مناسب انتظار بیشتری از ورزشکاران است که خوشبخانه در تمام بحران ها شاهد کمک رسانی این قشر هستیم و نقش پر رنگی دارند که می تواند تاثیر بسزایی در روند جمع آوری کمک ها داشته باشد.

وی کشورمان را در همدلی سرآمد خواند و تاکید کرد: در زمان های بحرانی همیشه مردم با همدلی و مشارکت توانستند مشکلات را سپری کنند، وقتی در کمپین های خیریه شرکت می کنم، از اینکه کسانی را خوشحال می کنم حس خوبی دارم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDYz
 

 
کیمیا سامانه