امپراطور والیبال ایران:

آمل همیشه پیشتاز در کمک رسانی/ همدلی تمایز کشورمان با دیگر کشورها

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم ملی جوانان والیبال ایران گفت: به جرات می توان گفت آمل همیشه بیشترین حضور مردمی را داشته و در کارهای خیر پیشقدم بوده است، این بار نیز فعالیت های زیادی از گروهای جهادی و انجیوها انجام شده که قابل ستایش است.
آمل همیشه پیشتاز در کمک رسانی/ همدلی تمایز کشورمان با دیگر کشورها
 

به گزارش سفیر هراز،

 بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به کمک مومنانه گفت: کشورمان در کارهای خیر و نیکوکاری از دیگر نقاط دنیا متمایز است، وقتی اخبار جهان را رصد می کنم حضور تاثیرگذار مردم کشورمان را میبینم به سرزمینم افتخار می کنم.

وی با بیان اینکه در این شرایط بحرانی همه باید به هم کمک کنیم، عنوان کرد: به جرات می توان گفت آمل همیشه بیشترین حضور مردمی را داشته و در کارهای خیر پیشقدم بوده است، این بار نیز فعالیت های زیادی از گروهای جهادی و انجیوها انجام شده که قابل ستایش است.

سرمربی تیم ملی جوانان والیبال ایران تصریح کرد: از همه اقشار با هم همدل شدند تا به هموطنان کمک رسانی کنند، ورزشکاران نیز حضور پرشوری در این میدان داشتند.

وی ادامه داد:حسی که در مقابل کمک به دیگران دریافت میکنیم غیرقابل وصف است، حس درونی مان و احساس رضایتی باطنی که خواهیم داشت تا مدتها حالمان را خوب می کند و این شعر سعدی را که می گوید بنی ادم اعضا یکدیگرند که در افرینش ز یک پیکرند را تداعی می کند.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDYy
 

 
کیمیا سامانه