رئیس حوزه قضایی لاریجان:

قلع و قمع دو واحد بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی لاریجان/ برخورد جدی با متصرفان در دستور کار دستگاه قضا

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۳۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس حوزه قضایی لاریجان گفت:با احداث بناهای غیر مجاز توسط متصرفین به صورت قاطعانه و مستمر برخورد می شود و در صورت عدم توجه به اخطارها طی حکم قطعی دادگاه کیفری این بناهای غیر مجاز بدون هیچ اقمازی قلع و قمع خواهد شد.
قلع و قمع دو واحد بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی لاریجان/ برخورد جدی با متصرفان در دستور کار دستگاه قضا
 

به گزارش سفیر هراز، صانعی رئیس حوزه قضایی لاریجان در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز  از قلع و قمع 2  واحد بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهر خبر داد و گفت: پیرو تغییر کاربری غیر مجاز در روستای گلاز 1 واحد مسکونی و 1 قطعه زمین نیمه ساخته به مساحت تقریبی 70 و 90 متر مربع مطابق با حکم صادره از دادگاه لاریجان که به قطعیت رسیده است، توسط مجری احکام تخریب شد.

وی ادامه داد: در همین راستا مطابق با تبصره 2 ماده 10 طی برخورد قاطعانه از سوی دستگاه های قضایی با حضور نماینده دادستان ، مسئول امور اراضی ، مسئول نیروی انتظامی منطقه و نماینده بنیاد مسکن اقدام به اجرای حکم قطعی دادگاه کیفری مبنی بر قلع و قمع بناهای غیر مجازنموده و مکان های مذکور کاملا تخریب و زمین های تصرف شده به صورت سابق اعاده شدند.   

این مقام مسئول تصریح کرد : اجرای احکام قطعی دیگر از سوی دستگاه های قضایی در دست اقدام بوده و در روز های آتی اجرا می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با احداث بناهای غیر مجاز توسط متصرفین به صورت قاطعانه و مستمر برخورد می شود و در صورت عدم توجه به اخطارها طی حکم قطعی دادگاه کیفری این بناهای غیر مجاز بدون هیچ اقمازی قلع و قمع خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDY3
 

 
کیمیا سامانه